Дівчина щодня переглядалася з котом з вікна сусіднього будинку. Одного разу вони вирішили почати переписуватися

[Total: 1    Average: 5/5]

Виявилося, що кота звуть Маршалл, пише znaj.ua.

Еріка Стронг – мешканка американського міста Торонто. Одного разу, перебуваючи в офісі на роботі, вона помітила, що в будинку навпроти кіт дивиться у вікно. Він ніби дивиться зі своєї квартири прямо в її офіс. Канадка кожного дня почала визирати у вікно з офісу і виявила, що це відбувається досить часто. Переглядання з красивим пухнастиком стали своєрідною традицією, яка веселила Еріку на роботі. Вона розповіла про все своєму колезі, і вони вирішили, що вже пора познайомитися з котом.

Співробітники наклеїли на вікно свого офісу стікери з питанням “Як звуть вашого кота?”

Кожен день вони чекали, що кіт їм відповість. Неймовірно, але через кілька тижнів відповідь нарешті з’явилася. На вікні висів листок з роздрукованим ім’ям. Виявляється, кота звуть Маршалл!

Еріка розповіла про цю історію на своєму акаунті в Twitter.

Вона вирішила поцікавитися у користувачів, яким повинно бути наступне питання для Маршалла. Канадка відібрала найоригінальніші і найпопулярніші варіанти серед безлічі коментарів.

Серед них виявилися:

Мяу?

Маршалл – це в честь Емінема?

Всі коти ненавидить понеділки?

А яке середнє ім’я у кота?

Вона запропонувала користувачам проголосувати за кращий варіант.

Зараз лідирує варіант про Емінема – він набрав 41% голосів, на другому місці – питання про понеділки з 27 відсотками, на третьому – Мяу з 19% і на четвертому – питання про середньому імені, яке набрало 13 відсотків.

Ця історія зробила Маршалла популярним у мережі. Користувачі з нетрпением чекають подальшого розвитку історії.

zakarpatpost.net

Comments are closed.