Власниця невеликого курника якось раз зайшла туди, щоб вибрати курку побільше до столу.

Яким же було її здивування, коли вона помітила, що поруч з однією з курок спокійно лежить велика змія! Спершу жінка злякалася: по-перше, за себе (а раптом змія-то отруйна?), а по-друге, за своїх квочок: адже змія легко може всіх їх передушити, інформує Ukr.Media.

Як з’ясувалося згодом, злякалася жінка даремно, адже змія з куркою, як би парадоксально це не звучало, виявились давніми подругами!

Відразу ж кинувся в очі один підозрілий момент: курка була абсолютно спокійна і ніяк не реагувала на змію поруч з нею. Як з’ясувалося, змія була таким собі зберігачем цього будинку, поруч з яким і стояв курник.

Вона проживала в старій покинутій іржавій машині неподалік від будинку і, як би це дивно не звучало, захищала курей і взагалі все домогосподарство. Батько жінки навіть називав змію своїм «приятелем».

Слід зазначити, що через деякий час при повторному огляді курника з’ясувалося, що змії там немає. Вона поповзла кудись за своїм зміїним справам. Цілком можливо, що вона просто заповзла в курник погрітися. Хто знає? Всяке може бути!

zakarpatpost.net