АНОНС. Закарпатець вдарив сусіда цеглою по голові, а його дружина кричала: «Добийте його!»

[Total: 0    Average: 0/5]

Неприязнь тривала давно, та конфлікт розгорівся через сміття

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

І таке буває… але двоє закарпатців посварилися між собою через сміття.

У нашому краї існує жартівлива приказка: «Дуркнутий кірпічом (тобто цеглою) по голові». У цьому випадку мешканцю Мукачева справді не поталанило і він відчув на собі не лише  силу народного слова… але й міць цеглини у прямому сенсі, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Конфлікт трапився у вересні минулого року.  Під час побутової  суперечки Павло схопив у руки цеглу і вдарив по голові Михайла (імена у матеріалі замінено).  Чоловік змушений був звернутися за допомогою до лікарів.

У суді свою провину мукачівець не визнав і сказав, що жодних дій фізичного характеру по відношенню до Михайла не вчиняв.

«Того дня в обід я був на території свого двору, поряд із гаражем. Раптом до мене підійшов Михайло зі словами: «Що ти туй ґаздуєш?» та вдарив мене в обличчя. Після цього втік. Через декілька хвилин я помітив, що сусід сидить на сходах ганку і розмащує по обличчю кров, знімаючи це все на мобільний телефон.  Відтак під’їхали «швидка» та поліція, з працівниками якої сусід мав певну бесіду. Про що вони говорили, не знаю.  Через декілька днів до мене прийшов дільничний інспектор, від якого я й дізнався про те, що Михайло звернувся до правоохоронців  про нанесення йому тілесних ушкоджень», – переконував він.

Наявність у Михайла травм чоловік пояснив, що вони могли виникнути через його ж необережність, мовляв, ударився головою об металеву раму хвіртки тоді, коли бив його.

Утім Михайло дав зовсім інші показання.

Що ж він розповів? Що вирішив суд?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 17 травня.

zakarpatpost.net

Comments are closed.