Більше терпіти не можна! Закарпатці перекрили дорогу обласного значення. ВІДЕО

[Total: 0    Average: 0/5]

Перекрили дорогу обласного значення та вимагають негайного ремонту!

Жителі сіл Березники та Керецьки, що на Свалявщині, вже другу добу блокують проїзд, пропускають лише екстрені служби, вимога — одна : негайний капітальний ремонт дороги від їхніх сіл до райцентру, повідомляє телеканал Сіріус.

Водії, заблоковані в заторі підтверджують, дорога дійсно всіяна глибокими ямами, але такі дії селян розуміють далеко не всі. Аби дістатись своїх домівок, багатьом доводиться робити велике коло через Мукачево.

Мітингувальники кажуть: 20-кілометровий відрізок до Сваляви доводиться долати годину, востаннє ремонт на цій ділянці робили в 2004-му, а сільської дороги в Керецьках – ще в 70-х роках. Місцеві вимагають негайного приїзду районної представників району.

Зрештою, Ініціативна група селян вирушає до райдержадміністрації . На зустрічі з селянами голова Олександр Дідович каже: грошей вистачить лише на ямковий ремонт.

Жителі Березників та Керецьок запевняють: їх акція безстрокова, а якщо протягом двох днів не побачать на своїх дорогах ремонтну техніку — блокуватимуть міжнародну трасу Київ-Чоп.

zakarpatpost.net

Comments are closed.