Погода у Закарпатті на сьогодні, 30 травня. Народні передбачення, повір’я

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті буде хмарно, передбачаються дощі і грози.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +14, удень – +19.

З ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. Вранці та вдень очікується сильний дощ, який повинен закінчитися ближче до вечора.

У Хусті – +14 уночі і  +21 удень. З ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. Усю другу половину дня йтиме дощ із грозою.

У Воловці – +10 уночі і  +16 удень. У Воловці сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Вранці очікується дощ, який вдень набере силу, але ближче до вечора почне стихати.

У Сваляві – +12 уночі і  +18 удень. Хмарна погода протримається у Сваляві увесь день. Вранці очікується дощ, який у другій половині дня зміниться дощем із грозами. Увечері – дощ.

У Тячеві – нічна температура становитиме – +14, денна – +21.

У Тячеві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Дощ із грозою, який вдень прийде на зміну дощу, продовжуватиме йти до пізнього вечора.

У Перечині – нічна температура становитиме – +14, денна – +19.

Протягом усього дня у Перечині утримається хмарна погода. Удень та ввечері йтиме дрібний дощ, який буде поступово посилюватися.

У Великому Березному – вночі – +12, удень – +17.

Хмарна погода протримається у Великому Березному увесь день. Увесь день йтиме сильний дощ, який до вечора повинен послабшати.

У Берегові та Виноградові – вночі – +15, удень – +20.

Сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Після обіду сильному дощу, який почнеться вранці, прийде на зміну дощ із грозою і продовжуватиметься до завершення дня.

У Міжгір’ї – уночі  +10, вдень – +17. Протягом усього дня у Міжгір’ї буде триматися хмарна погода. Протягом усього дня очікується дощ.

У Рахові – уночі +11, вдень – +16. У Рахові протягом усього дня погода буде похмурою. Вранці очікується дощ, вдень і ввечері – дощ із грозою.

 30 травня відзначається день преподобного Ісаакія Далматського, апостола Андроніка і святої Іунії. Вони вірили у Христа, проповідували його вчення. Померли мирно, що для І століття було рідкістю. У давні часи помітили, що погода влітку буде саме такою, якою вона є у цей день.

Народні прикмети на 30 травня

  1. Йде дощ на зростаючий місяць – літо дощовим буде.
  2. Північний вітер 30 травня віщує холодне літо
  3. Якщо людина народилася 30 травня, то він буде мати здатність заговорити дощ
  4. Холодний день – прикмета до того, що влітку буде град
  5. Свині риють болота – буде дощове літо
  6. Яблуні, бузку та горобини в цвіту 30 травня – буде хороший кльов, і можна вирушати на риболовлю
  7. Видно блакитне світіння на високих гострих предметах (шпилях, вершинах труб, дзвіниць, флюгерів) – прикмета, яка говорить про те, що скоро почнеться гроза.

zakarpatpost.net

Comments are closed.