Як перемогти Зеленського? Про це дізнаються нині закарпатські журналісти

[Total: 0    Average: 0/5]

 

Чому на виборах переміг телевізор? Чи пройшли медіа випробування виборами? А чому не питаємо, чи пройшло суспільство, чи пройшли політики це випробування?

Про це та багато іншого говорять на Медіафорумі у Львові.

Сьогодні стартував другий день 7 Lviv Media Forum, у роботі якого беруть участь журналісти сайту zakarpatpost.net та газети “Неділя Закарпатські новини”.

Отже, основні теми, які лунають на форумі – це  вибори, проблеми політиків та суспільства. Зокрема, йдеться про те, що перемога Зеленського поламала всі стереотипи. Такого не чекали інші політики, не чекали аналітики, не можуть оговтатись журналісти, які піднімають політичні теми.

“Коли я брав інтерв’ю у Зеленського, це було досить важко, тому що він нервував. Інтерв’ю вийшло рване, тому що він мене постійно перебивав. І коли я відкриваю коментарі до того інтерв’ю, то бачу негатив в мою сторону. Суспільство не готове критикувати Зеленського”, – розповів Роман Кравець із “Української правди”.

ЗМІ виявилися не готовими до таких політичних технологій, які використала команда “зелених”. Тож найчастіше сьогодні звучала теза про те, що телебачення – інструмент впливу на бідних. За словами спікерів це пояснюється тим, що Зеленський фактично працював із виборцем від Нового року, три місяці, однак використосував для цього фактично один ресурс – телевізор, тобто 1+1.

Але переміг він через те, що цього хотіли люди, їм потрібен був абсолютно інший політик, нова людина, шоу і навіть торговець дивами.

Саме про це нині говорили: Данило Мокрик, Bihus.info, Максим Каменєв, hromadske.ua, Роман Кравець, Українська правда та інші, а також політичний оглядач Павло Каразін.

Далі – згодом.

zakarpatpost.net

Comments are closed.