Важко повірити, що ця жінка народилася в першій половині ХХ століття.

Жінці Керолін Харц з Австралії сімдесят років. Вона вже звикла ловити на собі захоплені погляди. Своєю зовнішністю вона дасть фору будь-якій жінці, яка вдвічі молодша за неї. Вона бабуся чотирьох онуків, інформує Ukr.Media.

Тридцять років тому у мешканки Зеленого континенту виявили преддиабед. Майже постійно рівень цукру знаходився в підвищеному стані. Загроза здоров’ю змусила жінку переглянути свій раціон.

Керолін завжди була любителькою поїсти цукерки, печиво, торти та шоколад. Але тепер їй довелося відмовитися від цього. Спочатку вона перейшла на цукрозамінник, а потім і зовсім перестала їсти солодке.

Харц з початку стала частіше вживати продукти з великою кількістю клітковини: фрукти, овочі, бобові, горіхи. Вона їсть хліб, але тільки бездріжджовий. За стіл австралійка сідає п’ять разів на добу. Але її страви завжди невеликих порцій. «Я вважаю, дуже важливо звертати увагу на те, що і скільки ви їсте. Бездумність завжди призводить до зайвої ваги», − говорить неординарна бабуся.

Своєю шкірою Керолін почала займатися ще зі старшої школи. Кожен день вона обов’язково займається очищенням і зволоженням шкірного покриву.

Вона повністю відмовилася від загоряння на пляжі сорок років тому. Річ у тім, що тоді у неї на носі виявили пухлину. З того часу жінка використовує сонцезахисний крем.

Ще одним важливим фактором своїй чудовій зовнішності жінка називає восьмигодинний сон. Крім того, австралійка по півгодини в день займається медитацією. Причому, зайнялася нею в шістдесят п’ять років. Це допомогло їй стати ще й спокійніше.

zakarpatpost.net