В замку Дадлі, живе чимало примар.

Хелен Уейкман і Джон Дарган давно вже цікавляться паранормальними явищами, саме тому вони вирушили помилуватися на замок Дадлі (Уест-Мідлендс, Англія), інформує Ukr.Media.

Вважається, що в цьому замку, побудованому в 1071 році, живе чимало примар, а тому він незмінно притягує «мисливців за привидами». Втім, Хелен і Джону, як здається на перший погляд, не дуже-то пощастило – вони побродили навколо будівлі, зробили кілька фотографій, але нічого незвичайного так і не помітили.

Злякатися туристам довелося дещо пізніше, коли вони вже вдома переглядали отримані знімки. Один кадр виявився дійсно цікавим – можна бачити Джона, який стоїть на тлі арки, а на стіні збоку від цієї арки є ще одна постать, якої там бути вже точно ніяк не повинно.

Хелен і Джон розглянули свого випадкового «знайомого» і вирішили, що найбільше фігура нагадує ченця в капюшоні. Залишилося невідомим, чому ж саме любителі паранормального так зацікавили примарного ченця, що він вирішив проявити себе і навіть сфотографуватися разом з ними.

zakarpatpost.net