Хочете гідно заробляти? На будівництві в Норвегії платять найвищі зарплати

Трудова міграція – звичне явище нашого сьогодення. Як знайти роботу за кордоном? До якої країни податися? Як знайти потрібну вакансію з хорошою зарплатою і щоб  роботодавці були чесні? Ці та інші запитання постають перед тими, хто шукає роботу за кордоном з більшим рівнем доходу, ніж вдома. Знайти те, що ви хочете, можна і самотужки, попередньо вивчивши умови роботи від роботодавця та враховуючи відгуки людей, які вже працюють. Зараз в українців є можливість виїхати на роботу навіть  у Норвегію – країну, яка очолює список країн за індексом процвітання вже п’ять років поспіль.

Працевлаштування в Норвегії – це не тільки можливість підвищити рівень доходу, але і відмінний варіант імміграції в Європу на постійне проживання. І той факт, що рівень безробіття в країні один з найнижчих в Європі, а середні зарплати одні з найвищих, тільки підтверджує правильність вибору на користь цієї країни. У Норвегії високий рівень соціального забезпечення і безкоштовна освіта, в тому числі і для іноземців – тому ваші діти будуть мати можливість отримати європейську освіту.

Однак іноземцям знайти робоче місце в цьому північному королівстві  не  дуже просто, але  це реально і можливо. Звернувшись до нас – прямого роботодавця, який займається будівництвом житлових об’єктів, ви можете отримати стабільну роботу, яка забезпечить достойне життя і впевнене майбутнє ваших дітей. Зараз для нас дуже актуально знайти людей, які знаються  на будівництві, мають у цій справі необхідні вміння і навички, здобуті у конкретній роботі на будівельних об’єктах.

Дуже важливим є ваше бажання добре працювати і заробляти, підвищувати кваліфікаційний рівень уже в європейській країні, тич паче, що є можливість і кар’єрного розвитку.

Ми пропонуємо можливості добре заробити тим українцям, які мають також громадянство Угорщини, Румунії або інших європейських країн, але також з радістю допоможемо з документами серйозним і відповідальним, які мають лише біометричний закордонний паспорт.

Детальніше можемо поспілкуватися по тел. (Viber) + 4797 524-824, Ігор

Також майте на увазі, що дозвіл на роботу в Норвегії видається на термін від 1 до 3 років. Після закінчення цього періоду одразу можна подати заяву на постійне місце проживання. Як правило, за цей час іноземцю та, в разі необхідності членам сім’ї, потрібно пройти спеціальні курси з вивчення норвезької мови. Тому все у ваших руках, використайте шанс, якщо ви маєте досвід у будівництві. Будемо раді працювати-будувати разом із Вами!

zakarpatpost.net