Чому до закарпатських дітей на Дні народження приходять Лоли та Єдинороги

Про це у прес-центрі газети «Неділя Закарпатські новини»  ми говорили з декоратором і флористом Ангеліною Химич

– Тематичні дні народження – це вже щось для всіх звичне. А тематичні весілля чи доводилося проводити? 

– Тематичні весілля проводять у нас, але дуже рідко. Особисто в мене було весілля в українському стилі. Гості прийшли у вишиванках, із туристичного комплексу « Воєводино» ми замовили двох білих коней, бричку оформили квітами, було багато соняшників, фотографувалися в Ужгородському скансені, а наступного дня мені дали костюм прямо з музею, тож я була нареченою у сторічному костюмі.

Усе вийшло дуже гарно і колоритно. Загалом народний стиль мене завжди приваблював. Диплом захищала з української вишивки у регіонах. І тема була про птахів у кераміці, яких було зроблено з елементами вишивки. Мені дуже хотілося досліджувати Перечинський район, я з’ясувала просто унікальні речі. Наприклад, що в нас 100 років тому дівчата ходили вулицями в домотканих топіках і в домотканих спідницях. Це мене дуже здивувало. Та й кольорова гама одягу була дуже гарною. Тому  звичайне весілля мене не цікавило і своє я організувала по-особливому.  Але більшість молодят не хочуть ризикувати, бояться, що гості не прийдуть тематично  одягнені, що вони цим завдадуть їм зайвих клопотів.  Але переважна більшість людей перед тим, як іти на весілля, все одно собі щось із одягу купують. Тож незручностей тут бути не може. Загалом найкращі весілля невеликі, осіб на 20.

– А дитячі дні народження? Чим вони особливі у плані оформлення? 

– Перше, що питаю батьків, чи свято має бути класичним  чи тематичним. Для прикладу, зараз трендом є лялька Лолу. Єдиноріг теж дуже популярний, раніше були Мікі  Мауси, Міньйони… Взагалі дні народження можуть проводитись у стилі всіх мультфільмів, які дивляться діти.

zakarpatpost.net