Ні винуватиця суботньої аварії в Ужгороді, ні її близькі досі навіть не поспілкувалися з рідними покаліченого чоловіка

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила дружина Сашка Костюка Юлія.

Ось що вона повідомила:

“Хочу поставити крапки над “і” по деяким питанням і щодо своєї позиції у справі.

1️⃣ Олександр Костюк ще у дуже важкому стані, він бореться за життя і говорити про якийсь позитивний результат лікарі не беруться.
Але є віра, надія і наша спільна молитва за його сцілення.🙏

2️⃣ На даний момент з ріднею, близькими чи знайомими обвинуваченої Yana Kostraba я не спілкувалась!!! Переговорів та домовленостей у нас не було!!!

3️⃣ На прохання величезної кількості небайдужих, щирих і добрих людей, які прагнуть підтримати нашу родину, я відкрила картку і поступово буду давати реквізити.
Поступово, бо є велика кількість шахраїв та інших зловмисників, які можуть скористатись даною ситуацією для своєї наживи, тож прошу про Ваше розуміння щодо затримки з карткою.🙏

4️⃣ Матеріальна, грошова чи будь яка інша допомога від сторони обвинуваченої нам не потрібна!!! Всі перекази контролюються і перевіряються. Якщо з їхньої сторони надійдуть кошти, вони в обов’язковому порядку будуть повернуті їм назад

5️⃣ Хочу подякувати від всієї душі всім Вам, хто підтримує мою сім’ю!!! Вас так багато😇, я не очікувала, що така величезна кількість людей підтримає нас, як добрим словом, молитвою, так і матеріально. Я зрозуміла, що разом ми сила. Коли сьогодні за декілька хвилин розповсюдили інформацію щодо потрібної для нас трубки і знайшли її протягом години, це чудо. Тому що в Україні її майже нема😔, а це вже прикро, бо в реанімаціях немало пацієнтів.
Дякую Богу за всіх вас, за вашу доброту та щирість 🙏🙏🙏

6️⃣ Прошу у всіх розуміння та терпіння!!
Я розумію, що Ви теж переживаєте за стан Сашка, але я не маю часу і сил читати та відписувати кожному щодо його стану. У мене на день більше сотні дзвінків 😓. Я повинна всі сили витрачати на чоловіка та маленьку доньку!!! Але обіцяю, по можливості, писати щодо стану здоров’я Сашки у себе на сторінці”.