АНОНС. В Ужгороді продають їжу покійників

Надзвичайно солодкий, соковитий, ніжний на смак і незвичний.

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Кавун не із червоною, а із жовтою м’якоттю лише нещодавно з’явився на світовому ринку, але вже сподобався любителям соковитої ягоди. Скоринку цей кавун має таку ж, як і червоний, але м’якоть має насичений жовтий колір, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Здавалося б, екзотика. Але ні. Журналіст газети  «Неділя Закарпатські новини» купив цей дивовижний плід, привезений з Італії в Ужгороді. Коштує кілограм  46 гривень.

Ця велика ягода не є продуктом генної модифікації. Подібно до більшості традиційних сортів кавун був отриманий в результаті селекційної роботи і схрещувань культурних видів з дикорослими представниками роду, від яких вони успадкували незвичайний колір.

Вивели його у Таїланді і там він користується просто шаленою популярністю.

У країнах Середземномор’я і США жовті кавуни продаються нарівні з ягодами із червоною м’якоттю.

Кавуни з жовтою м’якоттю в Іспанії ростуть влітку і мають круглу форму. А в Таїланді вони вирощуються взимку і мають овальну форму. У Таїланді жовті кавуни користуються особливою популярністю (особливо серед китайців, які скуповують їх там) і коштують в 2 рази дорожче за звичайні, бо вважається, що жовтий колір символізує золото і багатство.

Чим унікальна ця ягода? Що нею лікують? Як її використовували предки?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 5 липня.

zakarpatpost.net