Колишньому начальнику Закарпатської митниці оголошено підозру за розтрату коштів, виділених на реконструкцію посту «Ужгород»

[Total: 0    Average: 0/5]

Прокуратура області повідомила про підозру вже колишньому начальнику Закарпатської митниці (наразі займає посаду заступника начальника митниці у Херсонський області, АРК та Севастополі).

  • ⇒ Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення» ⇒ 050 222-50-50

В ході досудового розслідування встановлено, що посадовець, за попередньою змовою з іншими співучасниками, надав незаконну вказівку бухгалтеру перерахувати 12 млн 730 тисяч гривень приватним підприємствам, які повинні були здійснювати реконструкцію митного посту “Ужгород”.

В подальшому зловмисники конвертували вказані кошти в готівку та привласнили їх, а жодні будівельні роботи в цей час не проводились.

Також чиновник, достовірно знаючи, що на митному терміналі виконані тільки демонтажні роботи, підписав та завірив печаткою п’ять актів виконаних робіт.

Наразі, за результатами проведеної експертизи щодо суми заподіяних збитків, вже заступнику начальника митниці ДФС у Херсонській області повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених  ч.ч. 3,4 ст.27, ч.5 ст.191, ч.ч.3,4 ст.27, ч. 1 ст.366 КК, тобто розтрата чужого майна, шляхом  зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великому розмірі та іншому підробленні офіційних документів службовою особою, за попередньою змовою групою осіб.

Триває подальше досудове розслідування, яке за процесуального керівництва прокуратури області, здійснюють слідчі ГУНП області.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

zakarpatpost.net

Comments are closed.