АНОНС. Як рідні допомогли синові відправитися на той світ

Якщо хлопчика виховують одні жінки, він може вирости непристосованим до життя. Жінки, які культивують у собі почуття любові, переносять на дитину всі власні нереалізовані бажання, не дають йому можливості знайти себе і жити своїм життям, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Так було і з Владиком. Він ріс без батька, із мамою та тіткою. Обидві бачили в ньому єдиного на світі представника чоловічої статі, якого можна любити усім серцем. До інших чоловіків вони ставились не те що зі зневагою, але і не з особливою любов’ю.

Одну кинув чоловік із дитиною і створив іншу родину, а інша ніколи не мала сім’ї. Для них Владик став єдиною розрадою. Вони казали, що він є найбільшим щастям у їхньому житті, іншого щастя, принаймні у собі, вони не шукали, не бачили і не хотіли бачити.

Мати з тіткою працювали на кількох роботах, вибивалися з усіх сил, щоб забезпечити хлопчика не лише необхідним, а щоб усього він мав із надлишком. Тож навіть у ті часи радянського дефіциту він ходив у модних джинсах, мав круті кросівки, одягався стильно, модно і їв усе найкраще, що лише вдавалося дістати турботливим жінкам. Хлопця справді балували, але водночас і не давали свободи, усі рішення мати з тіткою приймали за нього.

Виріс Владик, наче парниковий огірок, далекий від життєвих реалій. Довго не хотів ніде працювати, просто тішився тим, що йому давали рідні. Він переважно байдикував, пив та гуляв, хоч вдома вислуховував моралі, але настільки до них звик, що навіть не звертав увагу. Наступного дня все повторялося.

Влад знав, що йому й так усе куплять, усім найсмачнішим нагодують, дадуть грошей на розваги з друзями. Він не заморочувався, як заробити самому. Звісно, мати з тіткою зрозуміли, що розбалували хлопця, але змінити щось було вже непросто. П’яним він сварився, кричав на них, навіть бив вікна, коли був особливо сердитим. Деколи здіймав руку навіть на матір та її старшу сестру.

Вибрики хлопця вже дуже набридли обом, тож вони вирішили, що треба його одружити, бо гадали, що дружина приборкає неспокійний норов Влада  і в нього з’явиться стимул для того, щоб змінитися самому.

Тим більше що на той час йому було вже 27 років.

Що ж відбувалося далі?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 12 липня.

zakarpatpost.net