Цирк із виступами тварин таки заборонили в Ужгороді

[Total: 0    Average: 0/5]

Про це повідомив міський голова Богдан Андріїв на свой сторінці у соцмережі.

  • ⇒ Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення» ⇒ 050 222-50-50

Цитуємо текст без змін:

“Дорогі ужгородці! Ми тішимось з того, що через систему петицій маємо можливість знати про теми, які наболіли у містян та намагаємось максимально оперативно на них реагувати! Одна із таких -“Заборонити цирк за участю тварин на території Ужгорода”. Вона у найкоротші терміни набрала більше необхідної кількості ваших голосів і ми зрозуміли – ця тема болить ужгородців. Сьогодні на сесії Ужгородської міської ради депутати підтримали ваше бажання і вирішили:

“Заборонити суб’єктам господарської діяльності, підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності, проведення діяльності, яка передбачає розміщення на території м.Ужгород пересувних цирків, що використовують тварин”.

Цирку - не буде: в Ужгороді влада прийняла рішення заборонити цирк із використанням тварин
Нагадаємо, що раніше міські депутати вже голосували за подібне рішення. Це було у 2017 році. Утім чомусь воно не виконувалося і в місті дозволяли виступати циркам із дикими тваринами. Тому після чергового візиту до міста циркачів, активісти ще раз подали петицію і зібрали необхідні підписи для того, аби звернення розглянули на сесії міської ради.

Comments are closed.