Багато років американка боролася щоб усиновити цю дитину.

Багато років тому американка Інгеборг Макінтош доклала чимало зусиль, щоб усиновити цю дитину. Джордан потрапив у притулок, коли був зовсім маленьким. Майже 4 роки жінка робила все, щоб їй дозволили його усиновити, інформує Ukr.Media.

Проблема була в тому, що рідна мати Джордана захотіла, щоб його усиновила афроамериканська або змішана сім’я. Тільки після того, як підходящих батьків знайти не вдалося, Джордана нарешті віддали Інгеборг. За її словами, вона зрозуміла, що він повинен бути частиною її сім’ї, ще в перший раз, коли взяла його на руки.

Через 20 років у жінки виявили поликистозную хворобу нирок, була необхідна пересадка нирки. Син таємно від матері вирішив стати донором для неї. Він здав аналізи, щоб з’ясувати, чи підходить його нирка. З’ясувалося, що підходить.

Джордан не замислюючись погодився на операцію, щоб допомогти жінці, яка стільки для нього зробила. Говорячи про неї, він зі сльозами на очах пояснює, наскільки він вдячний їй за те, що коли-то вона усиновила і виховала його. Хлопець розуміє, що вона довго боролася за нього і з самого дитинства робила для нього дуже багато, а тепер він хоче відповісти такою ж турботою.

За його словами, це найменше, що він може зробити для матері, щоб показати, наскільки він цінує і любить її. Інгеборг дізналася, що її син вирішив стати донором, незадовго перед операцією. Вона сказала йому: «Подумай, ти ще можеш відмовитися». На що Джордан відповів: «Ні, мамо, я хочу зробити це для тебе».

Операція пройшла успішно. Не кожен рідний син зважився б на таке!

zakarpatpost.net