Є люди, які, як вино, з роками стають тільки краще.

  • ⇒ Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення» ⇒ 050 222-50-50

Тривала молодість багато в чому обумовлена приналежністю до певних знаків Зодіаку, інформує Ukr.Media.

Вічна молодість — це заслуга не лише правильного способу життя, догляду за собою, але і знака Зодіаку. Серед дванадцяти представників зодіакального кола можна виділити п’ять Знаків, які практично не старіють.

Овен

Овен — вічна дитина. Цей знак молодий душею, і це не дає старіти. Він не помічає свій вік і найчастіше здається набагато молодше прожитих років. Покровитель-Марс охороняє його молодість, постійно підживлюючи джерела життєвих сил. Завдяки цьому Овну вдається уникати явних ознак старіння. Можна сказати, що Овен просто ігнорує старість, відкладаючи зустріч з нею «на потім».

Діва

Діва — знак молодості і краси, тому не дивно, що її підопічні з ранніх років стурбовані своєю зовнішністю і здоров’ям. Створюється враження, що Діва пізнала таємниці Всесвіту і знайшла секрет довголіття. Досягнувши тридцятиріччя, цей знак залишається в цьому віці на довгий час, вражаючи оточуючих своїм квітучим виглядом. На щастя, Діва любить ділитися набутим досвідом, тому до неї можна звернутися за порадою про те, як відстрочити старість і зберегти молодість.

Терези

Венера, планета краси, управляє знаком Терези, змушуючи його представників люто битися з будь-якими ознаками старіння. Внутрішня сила і підтримка Венери дозволяють Терезам вистояти в сутичці з часом і перетворитися на «людину без віку». Маючи вроджену схильність до довгої молодості, а також привабливу зовнішність і витончені риси обличчя, Терези хочуть зберегти все це до кінця життя.

Козеріг

Експерти відзначають, що у Козерога особливі стосунки з часом, адже їм управляє Сатурн — планета, яка відповідає за нього протягом життя. Кинувши погляд на Козерога, можна подумати, що він вміє повертати час назад. Він з роками не старіє, а молодшає, причому і душею і тілом. Вік додає Козерогові чарівності і привабливості. Риси характеру стають м’якше, а з обличчя зникає колишня суворість.

Водолій

Другий син Сатурна — Водолій, теж вміє керувати часом і сповільнювати його хід. Протягом усього життя шукає шлях до гармонії і з роками знаходить його, додаючи собі молодості. Це дуже мрійливий, ексцентричний і щасливий знак, вік якого практично неможливо вгадати. А все тому, що Водолій не надає значення віку, а живе так, як йому підказує вічно молоде серце.

Якщо вашого знаку немає у списку, не турбуйтеся. Використовуйте сильні сторони власної зовнішності і пам’ятайте, що в здоровому тілі — здоровий дух. Підкреслюйте свої привабливі риси і не забувайте про секрети, які можуть продовжити молодість і красу. Бережіть себе!