Закарпатець постійно знущався зі старенької матері і сестри

На Великоберезнянщині засуджено місцевого мешканця, який систематично вчиняв домашнє насильство щодо матері та рідної сестри

  •  Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення» ⇒ 050 222-50-50

Прокурором Великоберезнянського відділу Ужгородської місцевої прокуратури доведено у судовому засіданні вину місцевого мешканця у систематичному вчиненні домашнього насильства відносно матері та рідної сестри.

Відповідно до вироку Великоберезнянського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні домашнього насильства статтею (ст. 126-1 КК України) та призначено покарання у вигляді 6 місяців арешту.

Обставини справи: Великоберезнянець систематично вчиняв психологічне насильство стосовно 62-річної матері та 31-річної сестри.

Так, в суді доведено, що чоловік постійно ображав жінок, залякував та погрожував фізичною розплатою матері, а також неодноразово залякував і пробував вдарити сестру. Попри те, що проживають вони всі разом у будинку, який належить матері – обвинувачений систематично виганяв жінок на вулицю. Крім того, чоловіка вже три рази притягували до адміністративної відповідальності за вчинення ним чотирьох адміністративних правопорушень, передбачених ст.173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства).

Чоловік визнавався винним, йому присуджувались штрафи чи громадські роботи, але він не припиняв знущатись над рідними й далі. Наразі очікується на вступ вироку у законну силу, після чого засуджений відбуватиме покарання у Закарпатській УВП №9, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

zakarpatpost.net

Comments are closed.