Оце так режим харчування!

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Лікарі були шоковані, коли витягнули ювелірні прикраси та монети на суму $67 000 зі шлунка індійської жінки.

16 липня 26-річна Руні Хатун поступила в лікарню в Західній Бенгалії у «слабкому і виснаженому стані. Її госпіталізували з-за того, що у неї почалася блювота після їжі, інформує Ukr.Media.

Під час операції хірурги витягли 69 ланцюжків, 80 сережок, 46 монет, 8 кулонів, 11 кілець для носа, 4 ключа, 5 ножних браслетів і 1 циферблат з її черевної порожнини.

За словами матері жінки, вона помічала, що з дому почали зникати прикраси, але і подумати не могла, що її дочка їх ковтає.

Вона розповіла, що дочка взяла монети в магазині брата, а при спробах поговорити з нею про зниклі прикраси вона починала плакати.

Лікарі кажуть, що хоча більшість прикрас були мідними і бронзовими, дорогі золоті вироби із золота теж траплялися.

Доктор Сиддхарта Бісвас, завідувач хірургічним відділенням, каже, що пацієнтка була «виснажена» і не могла їсти.

«На момент надходження до лікарні пацієнтка виглядала слабкою і виснаженою, — говорить він. — У неї були такі низькі показники альбуміну і гемоглобіну, що ми не могли її відразу прооперувати. Їй знадобилося 5 банок крові, настільки критичним був її стан.

Вона навіть фізично не могла їсти, так що нам довелося поставити її на повне парентеральне живлення, щоб вводити їжу через рот».

Поступово пацієнтку стабілізували, і через тиждень вирішили прооперувати.

«Якщо б ми прооперували її раніше, вона б не вижила», — говорить доктор Бісвас.

Операція тривала цілу годину п’ятнадцять хвилин, і хірургам вдалося витягти зі шлунку пацієнтки гору прикрас. Наразі її здоров’ю нічого не загрожує.

Судячи з усього, жінка страждає пікацизмом, або збоченням смаку: рідкісним розладом харчування, при якому у людини виникає непереборне бажання вживати в їжу неїстівні або малоїстівна речі.

Це можуть бути камені, пісок, фарба, земля, крейда, глина і т. д. Найчастіше пікацизм зустрічається у дітей з порушеннями психічного розвитку та вагітних жінок.

zakarpatpost.net