Закарпатцеві захотілося сексу. Він пішов до знайомої, відлупцював її і повалив на ліжко

А рівно через місяць повернувся знову і все повторив.

  • ⇒ Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення» ⇒ 050 222-50-50

Подія трапилася на Іршавщині 4 грудня минулого року. Молодику захотілося гострих відчуттів, і він вирішив навідатися в гості до знайомої дівчини, аби втамувати свою бурхливу сексуальну фантазію та здійснити еротичні бажання, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Хлопець був п’яним, і він бажав не звичних любощів, а дечого цікавішого. Утім молодиця була проти, вона не хотіла виконувати його бажання і почала пручатися.

Це йому дуже не сподобалося. Він розлютився і почав бити дівчину, забувши, певно, що силою милим ніколи їй не стане… навіть тимчасово. Залякавши молодицю, повалив її у спальні на ліжко і проти її волі задовольнив свої сексуальні пристрасті неприродним шляхом.

Про «подвиги» «героя-коханця» дівчина не змовчала, вона звернулася до правоохоронців із заявою про здійснення над нею насилля.

Хлопця затримали і за «ніч кохання» йому довелося відповісти перед судом.

Свою провину він визнав і розповів усе, як було. І при цьому виявилися цікаві деталі, адже змушував до близькості дівчину він не один, а два рази.

«4 грудня минулого року близько 9 години та 4 січня 2019 року в період з 20 по 21 години я, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, наніс їй декілька ударів в обличчя в спальній кімнаті, потім повалив на ліжко та задовольнив статеву пристрасть неприродним шляхом», – запевнив він.

Також молодик запевняв, що шкодує про все і обіцяв більше подібного не повторювати, а своїй жертві відшкодував збитки.

І суд помилував молодого ґвалтівника й засудив його до трьох років умовного покарання, не позбавляючи волі.

Оксана ПРИЙМАК, газета «Неділя Закарпатські новини», ексклюзивно для zakarpatpost.net