Цей ретривер переконана в тому, що вона мама козенят

Знайомтеся, ретривер Лорін, яка абсолютно переконана в тому, що вона мама парочки врятованих козенят.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Знайомтеся, Лорін, золотистий ретривер, і вона абсолютно переконана в тому, що вона мама парочки врятованих козенят, які нещодавно з’явилися на фермі її господині, інформує Ukr.Media.

«Вона постійно поруч з тваринами, бо давно до них звикла і все про них знає, — розповідає Андреа Холлі, господиня Лорін. — Вона типова мама-квочка і сприймає кожного малюка як свого власного».

Коли Андреа принесла маленьких козенят, в Лорін пробудився сильний материнський інстинкт. Тепер вона і козенята з бірками на вушках, які прибули зі своєї колишньої ферми, нерозлучні та роблять все разом.

«Кози — найбільш люблячі та спокійні істоти, — говорить Андреа. — Вони відразу ж прив’язалися до Лорін і полюбили її. Всі дні безперервно вони проводять разом».

Їх улюблене спільне проведення часу — це обніматися, дрімати і ганятися один за одним; але навіть коли вони грають, Лорін ні на хвилину не забуває про безпеку козенят.

«Лорін — моя права рука, вона завжди допомагає загнати малюків додому, коли вони на вулиці, чи уважно стежить за ними, коли вони грають всередині, — продовжує Андреа. — Вона виразно думає, що козенята — це її діти».

zakarpatpost.net

Comments are closed.