Зелений псевдомед, відсутність парковок та чи потрібен доступ до озера Синевир на авто

[Total: 0    Average: 0/5]

Ось що написала у FB журналістка Тетяна Когутич.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Друзі, ділюся з вами деякими думками про Національний природний парк “Синевир” – щодо ситуації з проблемами, які нещодавно були мною, зокрема, опубліковані в Нацагенції Укрінформ. Почалося, як ви пам’ятаєте, із зеленого меду, зачепилося за незрозумілі парковки і навіть згадалося про будівництво нової дороги, яка може завдати в майбутньому створеним навантаженням шкоду природній локації.

Так от, читаю учорашній довгий пост від Нацпарку, де так непрозоро натякають на те, що ми в Нацагенції — такі трохи нехороші пропагандисти, і спеціально поширюємо упереджену інформацію про Нацпарк, аби підірвати їхній авторитет і популярність як головної туристичної принади Закарпаття. Там за посиланням ви також можете перейти і залишити пораду,яку просять в НПП щодо того, як їм краще працювати.

Ну а я тут скажу дещо – якщо вже такі пироги. Почну із питання – чому про туризм на Закарпатті журналісти мають писати виключно оди? Типу, щоб не виносити сміття з хати? Шановні працівники Нацпарку, так, у вас чудові білі гриби, про які ви радите писати, але поза тим у вас купа проблем – починаючи від зеленого меду, продовжуючи незрозумілими парковками і – будемо відвертими – дивними рубками в лісах на території НПП, якими тут на днях зацікавилася прокуратура.

Ви просто наведіть з цим усім лад.

З медом, зрештою, ситуація розрулилась так, що це перестали називати медом і продають як сироп. Ну ок – на кожен товар є свій покупець. Навіть на зелений сироп.

З парковкою ситуація наразі не розрулилась. Чи потрібен доступ до озера на авто? Очевидно! Але питання в кількості цих авто – очевидно ж, що люди туди їдуть не вихлопом дихати. Є для цього електромобілі. Закупіть. У скансені в Пирогово такий курсує десятиліття уже: кому йти довго і далеко по великій території музею, може сісти і поїхати. Дорого закуповати? Тоді є ще коні й вози: впроваджуйте! Ними ж їздять у вас до озера взимку. Тим більше, парковка ж у вас є – хто не хоче йти пішки, хай паркується і їде за окрему плату екологічним транспортом.

І наостанок — шановні, не вішайте ярлики пропагандистів на тих, хто вас критикує – працюйте так, щоб критикувати не було за що.

 

zakarpatpost.net

Comments are closed.