Черговий виклик таксі виявився замаскованим проханням про порятунок.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Водій Uber розповів про незвичайну поїздку, і люди в захваті від нього. Таксист погодився виконати одне прохання клієнтки та своїм вчинком врятував дівчину. І ця історія показує, що жінкам треба бути обережнішими та не боятися звертатися по допомогу, інформує Ukr.Media.

Користувач фейсбуку на ім’я Брендон Гейл живе в американському штаті Іллінойс і працює водієм у додатку для виклику таксі Uber. І 30 липня чоловік натрапив на таке замовлення, що він не міг не розповісти про нього всім. Наступного дня він опублікував у себе на сторінці пост про подію.

“Минулої ночі я працював водієм і отримав замовлення. Треба було підібрати одну жінку неподалік від міського ярмарку. Через 30 секунд після того, як я прийняв виклик, клієнтка надіслала мені повідомлення в додатку: “Коли дістанетеся до місця, можете прикинутися моїм хлопцем?””

Зрозуміло, це не звичайне прохання, тому Брендон вирішив уточнити у дівчини, що вона має на увазі.

Вона відповіла: “Мені просто треба, щоб ви поводились так, ніби мене знаєте, і як ніби ви не водій Uber”.

Таксист подумав, що йому не так вже й складно зробити так, як його просять.

“Перш ніж дістатися до потрібного місця, я прибрав наклейку Uber зі свого вікна. Я не хотів знімати обручку, але вирішив тримати в розумі, що не можна показувати цю руку. Коли я дістався туди, то опустив вікно.”

Як виявилося згодом, таку підготовку Брендон провів не дарма.

“У дворі стояли і розмовляли чоловік та жінка. Жінка і була тією, хто мене викликав, і вона одразу увійшла в образ. Вона озирнулася і закричала: “Привіт, малюк! Я зараз підійду”. Я вирішив їй підіграти та крикнув у відповідь: “Добре, а то я вже зголоднів”. Я помахав хлопцеві. Він якось незграбно махнув у відповідь.”

На цьому виставу було завершено. Але Брендон все ще не розумів, що це все означає. Жінка сіла в машину, дочекалася, поки вона від’їде на відстань, звідки чоловік, що стояв у дворі, їх не побачить, і тільки тоді пояснила, в чому справа.

“Вона пішла на ярмарок в компанії друзів. Серед них виявився хлопець, який дуже відверто залицявся до неї та не розумів «ні» у відповідь. При цьому вона чула про те, що він буває дуже агресивним. Вона вирішила позбутися його і попрямувала до свого автомобіля, але він пішов за нею, стверджуючи, що, бувши джентльменом, проведе її та доїде з нею до будинку.

Перш ніж вони сіли в машину, дівчина оголосила, що загубила ключі від неї. Але тоді хлопець зголосився підвезти її. Тоді-то вона і вирішила викликати свого “бойфренда”.”

Таким чином, хитрий прийом і допомога таксиста допомогли дівчині втекти від настирливого залицяльника. І Брендон впевнений: ця історія показує, наскільки не праві чоловіки, що не вміють чути відмову. А ще вчить жінок способу виплутатися з небезпечної ситуації.

“Цього взагалі не повинно було бути. Чоловіки, вчіться приймати слово «ні». Вчіться брати на себе відповідальність за свої вчинки. Наші сини дивляться на вас, вчаться поводженню з жінками на вашому прикладі. Поводьте себе краще.

Дами, якщо у вас є програми для виклику машини та вам потрібно втекти, використовуйте систему обміну повідомленнями в додатку. Ви можете попросити про послуги, які, можливо, врятують ваше життя.”

Пост водія став вірусним, і сотні людей поділилися ним. Коментатори вважають Брендона справжнім героєм.

  • Землі потрібно більше таких людей, як ти.
  • Це приголомшливо! Ти справжній герой для цієї жінки, і вона завжди буде тобі вдячна. Спасибі, що вмієш читати між рядків! Світові потрібно більше людей на зразок тебе.

Багато з них переконані: таксист не просто допоміг своїй клієнтці, але і, можливо, запобіг чомусь жахливому.

  • Спасибі вам за те, що зробили для цієї дівчини. Спасибі, що врятували її і не дали потрапити в страшну ситуацію, в якій опинились багато хто з нас. Спасибі.
  • Відмінна історія, брате. Цілком можливо, ти врятував цю жінку від дуже поганих речей. Я знаю, що слухаю дуже багато кримінальних історій, але все це відбувається в реальності.

Сам чоловік явно не очікував популярності, що звалилася на нього. Він відреагував на неї з вдячністю, ще раз проявивши турботу про людей, яким може загрожувати небезпека.

  • Дякую всім, хто поділився, це допомагає поширити інформацію. Люди повинні знати, що додатки Uber і Lyft можна використовувати, щоб потайки попросити про допомогу. Бережіть себе!

zakarpatpost.net