Яку тварину ви розгледіли на зображенні? Ось що це говорить про вашу особистість

Психологічні тести допомагають людині пізнати себе, а також пролити певне світло на ситуацію.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

У психологів є безліч різних способів, щоб задовольнити запити своїх клієнтів. Але одним з найбільш точних способів є метод асоціації.

Його використав у своїй практиці і знаменитий Карл Юнг. Такий тест був для нього своєрідним детектором брехні.

Тестування за методом асоціацій вимагає практично миттєвої реакції і не дає клієнтові обміркувати побачене.

Зараз я пропоную вам за таким же принципом спробувати заглянути в себе і дізнатися про себе інформацію, про яку ми часто навіть і не підозрюємо.

Вам необхідно розслабитися і довіритися власній підсвідомості. Закрийте очі, а потім відкрийте і подивіться на картинку. Яке з тварин ви помітили в першу чергу?

Що ж ви побачили?

собака

Ви відчуваєте в собі впевненість, а також підтримку з боку друзів і близьких. Ви налаштовані дуже рішуче і готові згорнути гори заради досягнення своєї мети. Ви дуже довірливі до оточуючих, адже судіть по собі – ви-то нікого і ніколи намагаєтеся не підводити. Але у людей часто можуть змінювати свої плани. Так що намагайтеся підходити до вирішення проблем з холодним розумом і ретельно продумувати кожен свій крок, щоб не потрапити в халепу.

Лев

Ви завжди на висоті. Вам достатньо часто роблять компліменти. Ви притягуєте погляди оточуючих, багато хто захоплюється вами. Але є також багато і тих, хто вам заздрить. Але не варто судити їх надто суворо – адже ви дійсно іноді ведете себе трохи зарозуміло. Тому намагайтеся не зазнаватися. Нехай ви і впевнені у власному перевагу, але не демонструйте це – спілкуйтеся з оточуючими на рівних.

Кінь

Ви відчуваєте, як щось не дає вам рухатися вперед. Можливо, ви скуті емоційно і вам не вистачає повітря. У вас проблеми на роботі або з другою половинкою? Не варто піддаватися паніці. Проблеми є у всіх. Візьміть себе в руки і проявіть витривалість. Все налагодиться, якщо ви будете наполегливо працювати над собою.

Птах

У вашому серці живе любов і ви перебуваєте в піднесеному настрої. Ви бачите прекрасне в цьому світі. Ви усміхнені і привітні як до бурчати бабусям на лавці біля парадного, так і до того, хто став вам на ногу в громадському транспорті в годину пік. Це прекрасний і надихаючий період. Постарайтеся продовжити цей час якомога довше. Не піддавайтеся зневірі.

Кішка

Ви не любите занурюватися в робочі будні. Ви завжди сумуєте за відпускою і з нетерпінням чекаєте вихідних або завершення робочого дня. Ви любите повертатися додому і проводити час за улюбленою книжкою або серіалом. Але на жаль життя не таке просте, як би того хотілося. Якщо ви відчуваєте занепад сил – знайдіть джерело натхнення і давайте собі час на відпочинок. Але також пам’ятайте і про те, що без працьовитості вам не досягти бажаного.

джерело

zakarpatpost.net

Comments are closed.