Чому закарпатські жінки рідко користуються послугами чеських хлопців-проституток

Оскільки попередня публікація про  життя закарпатців у Чехії та їхні походеньки з повіями серед читачів газети «Неділя Закарпатські новини» викликала великий резонанс, продовжуємо знайомити вас із новими маловідомими фактами.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Проституція в Чехії легалізована, тож послугами повій користується багато заробітчан. Однак працюють за кордоном не лише чоловіки, але й жінки. Тож як бути їм далеко від рідного дому, коли хочеться чоловічої ласки?

Виявляється, для них також вихід є. Можна замовити хлопця за викликом. Щоправда, вартість такого хлопця у рази вища за послуги повії. Як правило, за дівчат закарпатські заробітчани платять від 10 євро за повію з вулиці. А от щоб зняти проститутку у борделі, треба викласти від 20 євро. Але наші люди заощадливі і намагаються економити, беруть там, де дешевше, бо, напевно, думають про родини (ха-ха-ха!) і заощаджують навіть на цьому, аби від їхніх розваг не сильно постраждав сімейний бюджет (ха-ха-ха!). Тож вміють і домовлятися, і шукати економ-варіанти. А от ціна на юнаків – в середньому 100 євро за годину. Однак готові працювати всього 60 хвилин далеко не всі, тож більшість празьких жиголо працюють по 2 години, а отже, і плата за них – від 200 євро. Але й це ще не все.

Повний текст читайте тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 16 серпня.

zakarpatpost.net