Чоловік посварився з птахами та скоїв непоправне. Тепер ворони будуть переслідувати його десятиліттями

Дівчина розповіла про вчинок свого хлопця, який накликав на пару справжню пташину помсту. І навряд чи цим двом тепер можна якось допомогти.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Користувачка сайту Reddit розповіла про негарний вчинок свого хлопця, який накликав на пару справжню пташину помсту. Дівчина звернулася до коментаторів за допомогою і порадами. Але у них для неї тільки погані новини — і страшна історія з життя, інформує Ukr.Media.

Річ у тому, що досить нешкідливе питання викликало у людей дуже багато питань і зауважень. І з дурної ця історія перетворилася в по-справжньому зловісну — мабуть, «Птахи» Хічкока на її тлі відпочивають.

Ось так вона назвала свій пост:

  • Мій хлопець (йому 25) розлютив ворон і сорок, і тепер вони випорожнюються на мою машину.

А сам текст виглядав так:

Коротенько, мій хлопець примудрився розсердити місцевих птахів, тому що кидався в них різними предметами та вбив двох з них. Це сильно зіпсувало наші стосунки, адже з-за цього птахи почали збиратися в зграї та нападати на нас, гадити на нашу машину й особливо сильно шуміти вранці.

Питання: може, хтось із вас знає, як поліпшити стосунки між нами й птахами?

Треба відразу зазначити, що її хлопець зробив дуже велику помилку, напавши на сорок і ворон. Річ у тому, що ворони можуть розпізнавати людські обличчя і навіть передавати інформацію про вороже налаштованих людей іншим воронам навіть у відсутність самої людини. Ну а сороки відомі тим, що часто нападають на людей і можуть недолюблювати ту чи іншу людину поколіннями.

Один з коментаторів у своїй відповіді вирішив пожартувати.

  • Я не знаю, що ти можеш зробити, крім як принести свого хлопця в жертву птахам. Вони явно не будуть давати спокою, поки ти не з’їдеш.

І він виявився правий. Дівчині явно треба пожертвувати хлопцем — нехай і не в прямому сенсі. Адже інші редактори вже пояснили, що не так з цим чуваком і його вчинком.

Крок перший: кидай свого хлопця, тому що ти не хочеш бути з психопатом, який мучить і вбиває тварин по приколу, якого біса.

Крок другий: Переїжджай. Серйозно. Переїжджай, причому як можна далі. Тому що ти пропала, ти вже не зможеш помиритися з цими птахами. Адже це родина воронових. Вони навчать дітей ненавидіти тебе. І їх діти навчать своїх дітей ненавидіти тебе. Вони дійсно так роблять.

І другий крок не перебільшення. Інший коментатор розповів історію про свою бабусю, і від такої інформації стає дійсно моторошно.

Він убив двох з них?

Вони не зупиняться, поки ви обидва не помрете. Ти не можеш просто перечекати це, адже старі птахи навчать молодняк, що ти їхній ворог, поки ти жива.

Єдине, що тобі допоможе, — це переїхати хоча б на 700 миль (близько 1100 км) на північ. Це повинна бути північ, тому що інакше вони знайдуть тебе під час міграції та тобі знову доведеться переїжджати.

Я знаю це, тому що подібне сталося з моєю бабусею. Коли вона була маленькою, під час Другої світової війни, вона ніде не могла дістати яєць. Тому вона знайшла кілька воронячих яєць в гнізді та зробила з них омлет.

Птахи переслідували її протягом 80 років. І знаєш, що було, коли вона померла?

Вони з’їли її обличчя.

zakarpatpost.net

Comments are closed.