На Закарпатті наркотики передають навіть у пачках із печивом

Вину місцевого мешканця, обвинуваченого у торгівлі психотропами та спробі пронести наркотичну речовину до ізолятору тимчасового тримання для передачі знайомому, доведено прокурором Мукачівської місцевої прокуратури, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпаття.

  • Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення» 050 222-50-50

У ході судового розгляду справи прокуратурою доведено, що у січні 2018 року обвинувачений спробував передати знайомому, який на той час утримувався в ізоляторі тимчасового тримання, «концентрат з макової соломи». Наркотик, захований у пачку з печивом, виявив черговий інспектор ІТТ при поточному огляді передачі.

Правоохоронцями у ході оперативної закупки задокументовано факт продажі мукачівцем метамфетаміну за 2 тис грн.

Урахувавши наведені докази та обставини справи, суд визнав винним мукачівця в інкримінованих злочинах та засудив за ст.15, ч.2 ст. 307 КК України до 6 років і 3 місяців позбавлення волі без конфіскації майна, за ч.2 ст.307 КК України – до 6 років і 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. Та на підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів остаточно призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6 років і 6 місяців з конфіскацією майна.

Наразі вирок не набув законної сили.

zakarpatpost.net