Брат, поваливши сестру на землю, ногою став їй на груди та почав товкти

[Total: 0    Average: 0/5]

Між родичами давно були неприязні стосунки

Сімейні сварки часом закінчуються досить непередбачувано. Іноді між найріднішими людьми доходить до рукоприкладства, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Саме так трапилося у селі  Запереділля, що на Міжгірщині. Літній чоловік накинувся на рідну сестру з кулаками через опалубку.

Подія трапилась у квітні.

Родичі перебували між собою в неприязних стосунках через земельні питання. Тож того разу Іван (імена з етичних міркувань замінено) почав ногою здавлювати груди Марії, яка в той час лежала на землі на спині. Після того, як зазначено в Єдиному державному реєстрі судових рішень, кулаком правої руки наніс їй декілька ударів в ділянку голови, а далі почав бити її ногами по різних частинах тіла. Коли вона встала, ще кілька разів вдарив її ззаду в голову.

Ось що він розповів на суді:

«Вранці того дня біля будинку я облаштовував опалубку для бетонування підпірної стіни вздовж дороги. Марія, з якою я перебуваю в неприязних стосунках,  ініціювала сварку, розкидала дошки з опалубки. Це стало причиною конфлікту. Під час сварки я руками відштовхнув її, вона впала на дорогу. Після цього прийшла невістка, яка закричала, щоб ми припинили сваритись».

Іван  стверджував, що не бив сестру, але вона переконувала у зворотному.

«Із братом у нас давно напружені стосунки, – наголосила жінка. – У  той день вранці я  помітила, що він споруджує опорну стіну вздовж дороги, що веде до мого будинку, не погодивши це зі мною, адже я мешкаю по сусідству. На мої зауваження припинити роботу Іван не зреагував, тому я сама розібрала дошки на спорудженій опалубці. Він обурився, почав кричати і підбіг до мене з наміром побити, вдарив по голові ззаду, від чого я впала на дорогу. Відтак ногою став мені  на груди, тиснув, вдарив по тілу кілька разів ногами і руками. На крики вибігли сусіди та родичі. Вони кричали на Івана і просили припинити побої. Тільки після цього він мене залишив.  Про подію того ж дня я повідомила  поліцію, пішла на огляд до судмедексперта».

Слова  Марії підтвердила сусідка. Однак Іван переконував, що вони змовились.

Отже, суд визнав закарпатського пенсіонера винним у побитті сестри і присудив йому 850 гривень штрафу.

Іван ДУХНОВИЧ, газета «Неділя Закарпатські новини», ексклюзивно для zakarpatpost.net

Comments are closed.