Повертаючись із родичкою з похорону, молодик зґвалтував її та пограбував

Посеред поля йому захотілося реалізувати свої сексуальні фантазії, а нікого поруч не було

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Хоч на Закарпатті родинні зв’язки свято цінуються, та деколи між родичами трапляється таке, що голова йде обертом. Нерідко рідні брати і сестри воюють між собою, судяться за майно, навіть вбивають… а хтось – домагається та втамовує сексуальну пристрасть, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Дивний випадок трапився наприкінці минулого року на Мукачівщині.

Повертаючись додому з похорону приблизно о 6 годині ранку молодикові чомусь захотілося любощів. Утім чужих молодиць поблизу о такій порі та ще й посеред безлюдного поля не було. Тож він вирішив  реалізувати еротичні фантазії з родичкою, з якою разом і йшов додому. Утім з дівчині сексу не хотілося. Тож він вирішив її змусити, кілька разів вдаривши кулаком у обличчя. Найболіснішими були удари в ніс та вилицю. Дівчина мало не знепритомніла від болю, а хлопець тим часом скористався її безпорадністю та потягнув з дороги, потім повалив на землю і почав роздягати. Силоміць стягнувши з дівчини одяг, зґвалтував її. Після цього уже хотів іти додому… але раптом побачив у неї телефон. Тож молодику спало на думку відібрати його. Згодом він його продав, а гроші використав на власні потреби. А нещасна дівчина сама добрела додому та зі сльозами на очах розповіла матері про все, що трапилось.

Жінка викликала правоохоронців і звернулася до суду.

Під час судового засідання ґвалтівник свою провину визнав повністю, казав, що у всьому кається та зізнався, що справді вступив із родичкою у статеві стосунки та забрав телефон.

Батько хлопця також зізнався, що про все син йому розповів, але пояснити його поведінку не зміг.

Найбільше цікавого розповіла мати потерпілої. Вона запевнила, що молодик є її племінником.

«Повертаючись разом із дочкою з похорону додому, він весь час ішов позаду, щось бурмотів. Раптом… несподівано вдарив доньку кулаком у шию. Від удару вона впала. Тоді хлопець, схопивши її за волосся, перетягнув через ярок із одного поля на інше та, не зважаючи на спротив, почав її бити. Згодом вона втратила сили для боротьби, а він роздягнув її та зґвалтував», – наголосила жінка.

Потерпілою у цій справі стала ще одна молодиця. Вона купила в хлопця крадений телефон, хоча про те, що він його поцупив, не знала. Утім їй довелося віддати його працівникам поліції, а згодом вони, у свою чергу,  повернули його законній власниці.

Хоча хлопець скоїв аж два злочини – зґвалтування та грабіж, суд засудив його всього лише до двох років умовного покарання.

Цікаво, що в Україні за рік трапляються тисячі зґвалтувань і вбивств. На жаль, нерідко про це воліють не говорити… навіть самі жертви, які бояться розголосу і того, що це негативно вплине на їхнє подальше життя. Тим часом, якщо потерплі сторона заявляє про злочин, винних або шукають роками, або оперативно знаходять, але потім чомусь з’ясовується, що за ґратами опинився зовсім не маніяк, а невинна людина. До того ж ґвалтівників нерідко або виправдовують, або застосовують до них покарання з іспитовим строком, а вони насправді продовжують гуляти на волі. Значна частина з них продовжує й надалі змушувати інших до близькості. Тому хімічна кастрація, про яку останнім часом багато говориться, була б ідеальним засобом для покарання тих, у кого у прямому значенні слова чешеться одне місце.

Марія УЖАНСЬКА, газета «Неділя Закарпатські новини», ексклюзивно для zakarpatpost.net