Не дальтоніки! Розвіяно найпопулярніші міфи про собак

[Total: 0    Average: 0/5]

Дослідники розвінчали деякі усталені міфи про собак. Вони стосуються як поведінки, так і здоров’я вихованців.

  • Більше актуальних новин читай у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Багато людей думають, що хвіст, який виляє – це ознака прихильності і позитивного настрою пса, але це омана. Насправді все інакше: потрібно враховувати швидкість обертання. Наприклад, швидкість вказує на радість, а незначний темп – на страх. Для певних тварин блискавичність означає агресію, пише Укрінформ.

Інший міф стосується того, що собаки бачать все навколо у чорному і білому кольорі. Це неправильна думка, хоча колірна гамма у них помітно обмежена.

Люди впевнені в тому, що, простягаючи руку псові, вони демонструють прихильність, але це не так. Тварина не розуміє істинних мотивів людини, яка знаходиться поруч і може вкусити її.

Давно поширена думка, що вологий ніс у собак свідчить про хороше здоров’я вихованця, однак це – невірно. На користь нормального стану чотирилапого друга свідчить суха і тепла частина тіла.

Не варто вважати слину цієї тварини антибактеріальною. Учені виявили сотні мікробів у порожнині їхньго рота, які становлять небезпеку для людини.

zakarpatpost.net

Comments are closed.