АНОНС. Вона з радістю одягнулася у все чорне і вже через місяць познайомилася з молодим таксистом

[Total: 1    Average: 5/5]

МАТИ РАДИЛА ДОНЬЦІ НЕ ОДРУЖУВАТИСЬ, БО ПОКІЙНИЙ ЧОЛОВІК ПОТЯГНЕ НА ТОЙ СВІТ НОВОГО ОБРАНЦЯ

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Юлія з дитинства була досить дивною, любила читати любовні романи і вдягатися під старовину. Вона уявляла себе принцесою і мріяла про справжнього принца на білому коні. Коли розповідала про це дівчатам, над нею сміялися, як і над її незвичними нарядами, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Утім мати поділяла пристрасть доньки до середньовічних суконь і намагалася одягати її у відповідному стилі. Оскільки сама була швачкою, сама шила доньці одяг.

У маленькому провінційному закарпатському містечку дівчина виглядала дивачкою, але це її анітрохи не засмучувало. Та коли Юлія підросла, почала виявляти симпатію до хлопців, гардероб усе ж довелося трохи осучаснити. Єдине, що залишилося від колишньої пристрасті – це капелюшки. Їх вона навчилася робити собі сама – купувала фетр і оздоблювала його всякими цікавими деталями – пір’ям, стразами, брошками, квітами.

У 18 років дівчина безнадійно закохалася у 46-річного вдівця Максима. Познайомилася з ним на дні народження тітки. Він не звертав на Юлію ніякої уваги, важко переживав смерть дружини.

Усі намагання привернути увагу чоловіка були марними. Він сприймав дівчину лише як дитину, але аж ніяк не як коханку.

І вона не витримала. Пішла до ворожки і попросила щось зробити, аби Максим її покохав. Стара жінка переконувала Юлію, що він їй не доля, що його єдиною судженою була Мирослава, що до кінця своїх днів Максим повинен залишатися один, що за такий вчинок обов’язково вона поплатиться, бо є випадки, коли можна викликати симпатію, трохи підштовхнути людину до більш рішучих дій, а є такі, коли цього робити категорично не можна, бо це порушує закони всесвіту. Але на Юлію її слова ніяк не діяли. На той час вона працювала і готова була запалити всі свої гроші за симпатію чоловіка своєї мрії.

Вона плакала, благала жінку хоч щось зробити. Врешті-решт ворожка погодилася.

І невдовзі Максим дійсно змінився. Почав запрошувати Юлю на побачення, а згодом запропонував одружитись. Здається, щастю дівчини не було меж. Вона відчувала себе на сьомому небі. Пара зіграла весілля, почала жити душа в душу.

Але невдовзі Максим почав серйозно випивати, часом п’яний навіть руку знімав на молоду дружину, ревнував її до всіх. Юля вже й сама була не рада цьому шлюбу, відчувала, що ці стосунки стали для неї тягарем, а не радістю. Дітей у сім’ї не було, Макс не хотів. Він мав дорослу доньку від першої дружини і казав, що йому досить Віри. Юлія ж не розуміла, як це може бути, аби в родині не було діточок. Вона навіть почала замислюватись про розлучення, бо сім’я стала для неї справжньою пасткою у всіх сенсах слова. Юля ніде не працювала, весь день сиділа в хаті, прибирала, готувала їсти. Спілкуватися з подругами Максим не дозволяв. Та й вона щоразу влаштовувала скандали через його зустрічі з друзями.

Та раптом сталося несподіване.

Що ж відбувалося далі?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 13 вересня.

zakarpatpost.net

Comments are closed.