Українські служби доставки працюють краще за європейські

[Total: 0    Average: 0/5]

НВ обрав 16 прикладів того, що в Україні краще, дешевше і зручніше, ніж навіть у розвинених країнах світу.

  • Більше актуальних новин читай у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Українці не дуже задоволені своєю країною, і кожен третій, за даними червневого опитування соцгрупи Рейтинг, замислювався про еміграцію. Вони віддають данину безумовним позитивам розвинених країн Заходу: тамтешній культурі, демократії та відчуттю захищеності, пише Новое время.

Водночас співвітчизники навіть не замислюються про те, що Україна — далеко не найгірша держава для життя і їхнє негативне сприйняття країни найчастіше ірраціональне. Адже багато з того, що українцеві легкодоступне на батьківщині, для середньостатистичного жителя економічно успішного і багатого Старого Світу дороге, а то і поготів недосяжне.

НВ опитав іноземців та співвітчизників, які часто бувають за кордоном, щоб дізнатися про ті речі, в яких Україна дасть фору Європі та США.

Продовження

16. Завзяті служби доставки

Українські служби доставки працюють помітно краще за європейські аналоги. Особливо це стосується онлайн-магазинів — в Україні їхні представники оперативно зв’язуються із клієнтами і в більшості випадків без затримок доставляють товар.

Добре працюють і сервіси Нової пошти, відділення якої тепер є чи не у всіх містах країни.

Далі буде…

zakarpatpost.net

Comments are closed.