М’ясне містечко та Солодка вулиця. Як Ужгород День міста відзначав

Велике оглядове колесо на Петефі, м’ясне містечко, солодка вулиця, два дня концертів за усач тю місцевих артистів та зірок естради, маса спортивних заходів, локації для дітей, ярмарок та багато інших цікавих подій…

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

1126-ту річницю Ужгород зустрів дійсно яскравим святкуванням. У цьому році було куди піти і на що подивитись. Святкування проходило і в Боздоському парку, і у «Совиному гнізді», і на набережній Незалежності, і на площі Поштовій, і на Петефі. Більше того, стільки людей на вулицях міста не було майже ніколи.

Газета «Неділя Закарпатські новини» також святкувала День міста разом з усіма ужгородцями. Тому ми вирішили поділися враженнями, що було найбільш цікавим цьогоріч.

М’ясне містечко та Солодка вулиця

На площі Петефі на ужгородців на гостей міста чекала гастрономічна спокуса. Там диміло, пахнуло, лунала музика. Можна було скуштувати бограч, шашлики, ковбаси (на жаль, уже ці три страви уже надзвичайно приїлися багатьом, адже без них не обходиться дожне святкування), а також лаваш, страви тайської кухні, сири, смажену картоплю, овочі гриль, мед, вина, пиво, сири та багато іншого.

Інша локація була більш привабливою для дітлахів. Волошина на ці дня перетворилася на Солодку вулицю, де було багато різної смакоти для любителів тістечок, випічки та іншої смакоти.

Порадувало і багатьох оглядове колесо, встановлене на Петефі. Здається, черга на нього не закінчувалася ніколи.

Також можна було прокататися до Боздоського парку на диво-поїзді.

А там проходила маса змагань для малечі.

Повний текст читайте тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 20 вересня.

zakarpatpost.net

Comments are closed.