Екс-міністр уже в Ужгороді! Він чекає закарпатців на романтичне побачення

Уже прогулюються містом, пройшовся легендарними мостом кохання. Від Закарпаття він у захваті.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Спеціально для газети «Неділя Закарпатські новини», яка є організатором фестивалю «Монологи над Ужем» сфотографувався на площі Театральній.

Сьогодні о 19.00 чекаємо всіх в облмуздрамтеатрі, де Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка (Київ) покаже виставу «Момент кохання» за твором Володимира Винниченка, у якій зіграє народний артист України Євген Нищук. Режисер-постановник, автор сценографічної ідеї – народний артист України Тарас Жирко.

Сюжет надзвичайно хвилюючий і змушує тривожитися, переживати, радіти, обурюватися. Хлопець зустрічається з дівчиною перед спланованим нелегальним переходом через кордон. Вони втікають  від переслідування поліції. Герой закохується в неї  — і глядач  стає свідком народження й розвитку любові.

Молоді лю­ди переживають страшний, екстремальний момент: перебігаючи при­кордонну смугу під обстрілом, вони уникають смерті і як переможці святкують радість життя.

Усе навколишнє читач «бачить» і сприймає че­рез внутрішній світ головного героя. Момент щастя — миттєвий: закохані тут же розлучаються навіки, адже щастя, за як вражає автор, — це «свободна воля», воля від тягаря й обов’язку, що є наслідком тривалих стосунків. Справжнє щастя — у миттєвому захваті.

Моновистава – надзвичайно смілива, адже в ній не пропагується традиційний для закарпатців шлюб, тут пропонується ловити момент щастя, але найсолодний, найвищий і найяскравіший!

Нагадаємо, що Другий театральний фестиваль «Монологи над Ужем» зібрав аж 12 театрів із Молдови, Вірменії, Білорусі, Грузії, Польщі, а також Києва, Львова, Чернігова, Коломиї та Дрогобича. Зокрема, у неймовірній виставі «Моменти кохання» на сцені Закарпатського обласного драмтеатру зіграє актор Національного академічного театру ім. Івана Франка, народний артист України Євген Нищук.

Квитки купуйте у касі Драмтеатру (050) 432-05-57.

zakarpatpost.net