Чоловік встромив ніж у шию брата, витягнув його та наніс іще один удар у підборіддя

[Total: 0    Average: 0/5]

Нещасний стік кров’ю, а вбивця сліди злочину намагався приховати

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Страшне вбивство трапилося 5 січня у селі Хижа Виноградівського району. Закарпатець зарізав рідного брата у його ж будинку, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Крім родинних зв’язків 48-річний чоловік та його 52-річний вбивця були ще й сусідами, мешкали поруч один із одним.

У день трагедії вони разом пиячили і між ними раптово спалахнув конфлікт. Було близько 17 години. Чоловіки сиділи на кухні за столом за чарчиною і розмовляли про життя. Враз під час суперечки Роман (імена у матеріалі замінено) вихопив із рук Петра кухонний ніж на встромив йому в шию. Після цього він витягнув його та ще раз встромив у підборіддя.

У нещасного почалася кровотеча, згодом від втрати крові він помер. Слідством встановлено, що це сталося через кілька днів, 8-9 січня.

Роман же намагався приховати свою причетність до злочину, однак уже наступного дня правоохоронці оголосили йому підозру, а згодом  провину вдалося довести.

У судовому засіданні свою провину він визнав повністю і ось що розповів:

«5 січня ми разом з братом вживали спиртні напої. Між нами виникла словесна суперечка, під час якої я кухонним ножем наніс йому один удар в ділянку шиї, а при вийманні ножа з рани порізав підборіддя»

У скоєному чоловік каявся та просив суворо його не карати.

Дружина вбитого Петра заявила, що свідком трагедії не була, нічого не бачила і не знає, однак ні матеріальних, ні моральних претензій до свого шовгора не має.

Суд визнав Романа винним в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень (справу кваліфіковано не як вбивство) і засудив до семи років позбавлення волі.

Марина АЛДОН, газета «Неділя Закарпатські новини», ексклюзивно для zakarpatpost.net

Comments are closed.