Затримали закарпатку, яка жебракувала з маленькою дитиною

На місце було викликано працівників поліції для вжиття заходів щодо з’ясування причин, які змусили матір з малолітньою дитиною зайнятися жебрацтвом.

  • Більше актуальних новин читай у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

В ході роботи було з’ясовано, що у жінки та дитини відсутні документи (які за її словами у неї викрали), а також будь-які засоби для існування.

За результатами здійсненої роботи малолітню дитину було доставлено до приймального відділення Закарпатської ОДЛ для повного медичного обстеження та з’ясування стану здоров’я дитинки. Робота з матір’ю триває.

У свою чергу нагадуємо, що відповідно до ст. 150-1 Закону України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо використання дитини для жебракування» використання батьками або особами, які їх замінюють, малолітньої дитини для заняття жебрацтвом (систематичного випрошування грошей, речей, інших матеріальних цінностей у сторонніх осіб) з метою отримання прибутку – карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

zakarpatpost.net