Такий тип посадки овочів допомагає вирішити багато проблем під час їх вирощування.

  •  Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Наявність свіжих овочів на вашому власному городі — це чудово. Але чи знаєте ви, що ви можете допомогти своєму городу розвиватися ще краще за допомогою посадки компаньйонів?

Посадка-компаньйон може допомогти захистити інші рослини від сонця, тримати хижих комах подалі, стимулювати зростання, захищати від хвороб і багато іншого, інформує Ukr.Media.

Переваги нескінченні, тому, якщо ви хочете почати, то скористайтеся цими порадами.

Цвітна капуста

Цвітна капуста має бути посаджена з квасолею, цибулею і селерою. Це тому, що вони можуть стримувати шкідливих комах.

Морква

Морквяні мухи можуть повністю знищити вашу моркву. Ви можете запобігти цьому, посадивши поряд цибулю, цибулю-порей і полин. Помідори також можуть забезпечити гарний затінок вашій моркві.

Броколі

Морква, цибуля, розмарин, настурції, чебрець, м’ята і чорнобривці є відмінними компаньйонами для броколі. Чорнобривці будуть відлякувати міль, а настурції — попелицю.

Редис

Редис та огірки добре почуваються, коли їх саджають поруч один з одним. Редька стримує іржу та жуків.

Брюссельська капуста

У вас є білокрилки або клопи, що є нападниками на брюссельську капусту? Саджайте поруч із нею часник, базилік або настурції. Це також буде стримувати комарів. Часник також сприяє гарному зростанню брюссельської капусти.

Кукурудза

Кукурудза повинна бути посаджена разом із гарбузом і бобами. Біб витягає азот із повітря і віддає його у ґрунт. Сквош забезпечує ґрунту гарний затінок і запобігає появі бур’янів, щоб усі рослини могли зростати.

Капуста

Саджайте помідори і селеру поруч із капустою, цим ви завадите черв’якам мешкати у капусті. Саджайте котячу м’яту, щоб запобігти появі попелиць на капусті.

Картопля

Хочете смачну картоплю? Саджайте біля неї кропиву. Це допоможе поліпшити смак картоплі і буде відлякувати шкідливих комах. Ви також можете посадити кукурудзу, капусту і боби поруч із картоплею для того ж ефекту.

Помідори

Помідори, морква, спаржа і часник працюють разом. Часник позбавляється від павутинного кліща і відганяє від помідорів спаржевих жуків. Морква працює для того, щоб розпушити ґрунт і звільнити місце для води та повітря.

Огірки

Редька захистить ваші огірки від огіркових жуків. Не висаджуйте свої огірки поруч із пізньою картоплею, тому що зрештою вони будуть боротися за поживні речовини і воду.

Цибуля

Цибулю слід саджати поряд із членами родини капустяних. Цибуля дуже допомагає у стримуванні жуків, ос, попелиць, капустяних черв’яків, капустяних личинок. Але не саджайте поруч із нею квасолю або горох, тому що це може пошкодити врожай цибулі.

Боби

Бобові слід садити поруч із капустою, буряком, морквою, цвітною капустою, огірками, котячою м’ятою, кукурудзою та картоплею. Картопля допомагає відлякувати бобових жуків. Котяча м’ята допоможе позбутися бліх.

Часник

Хочете, щоб ваш часник був більш часниковим? Саджайте його поряд із ромашкою, щоб поліпшити його аромат.

Салат

Соняшники, помідори і квасоля забезпечать затінок, тому ваш салат не згорить на сонці. Салат також може бути корисним для буряків, моркви, пастернаку і редису, оскільки він допомагає пом’якшити ці овочі.

Солодкий перець

Такі рослини, як помідори, морква, спаржа, цибуля і баклажани, дуже допоможуть вашим перцям. Високі рослини допомагають захистити їх від вітру. Морква і цибуля поліпшать їх смак.

Буряк

Буряк — чудовий овоч для початківців. Він не вимагає багато ґрунту, але має величезну кількість поживних речовин і вітамінів, що робить його ідеальним для салатів, супів і соків.

Буряк краще за все зростає поряд із броколі, брюссельською капустою, кущами бобів, капустою, цвітною капустою.

Обов’язково збережіть собі цю корисну інформацію, щоб покращити результати своєї праці на городі.

zakarpatpost.net