Гороскоп на 6 жовтня 2019 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Зірки гороскопу підказують, що відома приказка «своя сорочка ближче до тіла» сьогодні буде особливо актуальною.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Яких би вчинків і кроків не вимагала ситуація, більшість людей будуть керуватися в першу чергу своїми особистими інтересами і лише в десяту – такими словами, як «борг», «обов’язок», «професіоналізм».

  • Ужгород, Закарпаття! Знаходь роботу та працівників у газеті «Робота та навчання»! Замовляй рекламу у газету зараз: 050 222-50-50, 067 66-90-90

Зірки радять змиритися з цим фактом: змусити когось зробити щось всупереч бажанню сьогодні практично неможливо. Зате цілком можливо зробити так, щоб це бажання виникло. Так що якщо ви хочете когось поексплуатувати, чітко сформулюйте, навіщо йому це потрібно і що він з цього отримає. В цьому випадку його щира наснага не знатиме меж.

ОВЕН

Тримайтеся подалі від людей, які запропонують заробити нечесним шляхом. Авантюрні заходи принесуть результат, протилежний очікуваному. Зате день може піднести приємні подарунки в питаннях, що стосуються сфери піднесених почуттів.

ТІЛЕЦЬ

Зараз ви будете сповнені енергії і зможете реально оцінити стан справ. На обіцянки з боку не дуже розраховуйте. А от у стосунках з коханою людиною вас чекають тільки позитивні емоції. Самотніх представників даного знаку може очікувати нове перспективне знайомство.

БЛИЗНЮКИ

В даний період вам буде потрібна допомога колег або знайомих, і ви обов’язково її отримаєте. Найбільш перспективними видадуться справи, пов’язані з переговорами та укладенням угод. Також день сприятливий для всього, що пов’язано з любов’ю. Не виключені нові цікаві знайомства.

РАК

Якщо з кимось на даний момент не вийде домовитися, то і не намагайтеся достукатися до такої людини. Краще відкласти вирішення питання. В іншому випадку конфлікт не дозволить знайти вихід із ситуації. Зате компенсацією послужить спілкування з коханою людиною.

ЛЕВ

Для професійної діяльності даний період буде носити позитивний характер. Якщо ви не задоволені взаємовідносинами з коханою людиною, то спочатку варто розібратися в собі, а не нагнітати обстановку.

ДІВА

День підходить для переговорів, обговорення довгострокових планів і ділових зустрічей. Займіться пошуком необхідної інформації. Варто проявити стриманість і утриматися від покупок, в яких особливо не маєте потреби. Тримайте свої емоції під контролем.

ТЕРЕЗИ

Варто обмежитися нескладними справами, а від важливих масштабних починань поки краще відмовитися. Уникайте фізичних, емоційних і серйозних розумових навантажень. Будьте обережні при поводженні з електроприладами і відкритим вогнем.

 СКОРПІОН

В особистому житті сімейних представників цього знаку день може бути періодом боротьби. Якщо в поведінці коханої людини вас щось не влаштовує – спробуйте спокійно пояснити, що зачепило вас за живе. Але уникайте з’ясування стосунків на підвищених тонах.

СТРІЛЕЦЬ

Ніяких сильних емоцій. День пролетить швидко і непомітно. Якщо, звичайно, ви самі не станете штучно створювати собі проблеми. Постарайтеся якомога частіше бувати на свіжому повітрі, бажано в компанії приємних вам людей.

КОЗЕРІГ

Ви зможете здійснити багато що із задуманого. Якщо відчуєте, що не все гладко виходить, не йдіть напролом. Силою ви навряд чи досягнете результату. Потрібно більше слухати і менше висловлювати свою думку. Зараз вдалий час для відпочинку, подорожей, а також для нових знайомств.

ВОДОЛІЙ

За складні справи варто братися лише в тому випадку, якщо у вас є надійні помічники. Образи і розбіжності можуть виникнути на особистому фронті. Не слід бути надто відвертими навіть з близькими людьми: все сказане обернеться проти вас самих.

РИБИ

На цей день можна будувати серйозні плани, давати обіцянки своїм діловим партнерам, займатися пошуком інформації і заводити нові зв’язки. Використовуйте цей час для поновлення реальних і віртуальних контактів. Не ігноруйте поради і настанови більш досвідчених людей.

zakarpatpost.net