В Ужгороді збільшився потік туристів на 50%. Стали відомі подробиці

Сьогодні у гостях газети «Неділя Закарпатські новини» начальниця управління в Ужгороді ГУДФС у Закарпатській області Марія БАДИДА. Ми говорили з нею про бізнес, новації та гроші.

  • Більше актуальних новин читай у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Скільки торік і в цьому році надійшло коштів від туристичного збору?

Не можу сказати, що це – дуже велика сума. Його в основному сплачують готелі, хостели, у яких проживають туристи, які приїжджають в Ужгороді із інших районів, областей та із-за кордону. Таких коштів у цьому році поступило майже 563 тисячі. Але туристичний збір збільшується, бо в нас трохи піднялися ставки. Якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року (7 місяців), то тоді поступило лише  263 тисячі. Отже маємо ще раз таку суму. Виходить, що в Ужгород почало приїжджати більше гостей, місто стає більш привабливим і це неймовірно радує. Адже мова йде не тільки про туристичний збір, адже туристи не лише сплять в Ужгороді, але й десь харчуються, щось купують. Усе дуже взаємопов’язано між собою і чим більше до нас приїжджатимуть гості, тим більше будуть отримувати доходи й інші підприємці.

Повне інтерв’ю читайте тільки в газеті “Неділя Закарпатські новини”.

zakarpatpost.net