Гавкіт собаки був єдиною ознакою того, що він живий.

Пожежники врятували невеликого песика, який пролетів 11 метрів і опинився у бруді в покинутому колодязі у Малібу у п’ятницю, в середині дня, інформує Ukr.Media.

  • Більше актуальних новин читай у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Собака, 3-кілограмовий йоркширський тер’єр на ім’я Пабло, впав у колодязь у п’ятницю, приблизно о першій годині дня біля мису Пойнт Дам.

Пожежна бригада Лос-Анджелеса разом з Urban Search & Rescue Team змогла врятувати собаку приблизно за 3 години.

“Ми просто сподівалися, що він не припинить гавкати”, — розповів пожежник Ейб Серрано. “Ми хотіли чути, як він продовжує гавкати, тому що це єдиний спосіб, за яким ми могли зрозуміти, що він ще живий”.

Пожежникам довелося зробити отвір у бетоні, щоб інший пожежник у захисному костюмі зміг спуститися у колодязь. “На жаль, песик був того ж кольору, що й бруд, і було складно бачити та чути його там”, — додав пожежник Джей Сарторіс, який витягнув Пабло з колодязя. “На щастя, він один раз трохи загавкав, і я зміг визначити, де він знаходиться. Він просто застряг у багнюці”.

Серрано розповів, що Пабло важко дихав і був весь у липкому чорному бруді, але пожежники змогли його відмити і повернути власникам.

Пожежники написали у Twitter після інциденту: “Urban Search and Rescue Task Force Firefighters ще раз продемонстрували, чому вони кращі технічні рятувальники у світі. Пожежники Лос-Анджелеса — захисники життя і власності!”

Власники Пабло розповіли, що вони зустрічалися з будівельниками, щоб відновити свій будинок, знищений під час пожежі Вулсі, коли Пабло втік. Вони зізналися, що були вражені, коли пожежники витратили так багато зусиль, рятуючи їх вихованця.

“Мене найбільше вразило те, якими неймовірними виявилися пожежники, якими вони були терплячими та дбайливими”, — сказав один із власників Пабло. “Вони дійсно витратили багато часу і зусиль”.

zakarpatpost.net