Хочете схуднути, дотримуйтеся цієї поради

[Total: 0    Average: 0/5]

Коли люди обідають зі знайомими або близькими друзями, вони, як правило, їдять більше. Це називається «соціальним сприянням» і, можливо, простежується аж до базової людської поведінки, дозволяючи людям виживати краще.

  • Більше актуальних новин читай у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Попередні дослідження показали, що коли люди їдять разом, кількість їжі, яку вони споживають, у деяких випадках зростає на цілих 48 відсотків. Аналогічним чином, у дослідженні, присвяченому огрядним жінкам, кількість з’їденої їжі була приблизно на 30 відсотків вищою, коли вони харчувалися із друзями, у порівнянні з харчуванням  поодинці, пише Укрінформ.

Це пояснюється більш тривалим перебуванням за обіднім столом.

Гостинність у формі надання їжі для компанії людей – це акт, пов’язаний із соціальним схваленням і вдячністю, який сприяє зміцненню соціальних відносин між господарем і гостями.

Із дослідження стає зрозумілим, що таке соціальне сприяння не відбувається, коли люди харчуються у звичайному місці, без встановлення дружби або близькості. Це відбувається, можливо, через загальне бажання справити приємне враження на незнайомців, одним з проявів якого може бути вибір невеликих порцій їжі.

Деякі дослідження показують, що цей вибір більш важливий як стримуючий фактор, коли мова йде про жінок, які їдять разом із чоловіками і хочуть справити хороше враження, або коли люди з надмірною вагою їдять менше на публіці, щоб не видатися ненажерою.

zakarpatpost.net

Comments are closed.