Хочете схуднути, дотримуйтеся цієї поради

Коли люди обідають зі знайомими або близькими друзями, вони, як правило, їдять більше. Це називається «соціальним сприянням» і, можливо, простежується аж до базової людської поведінки, дозволяючи людям виживати краще.

  • Більше актуальних новин читай у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Попередні дослідження показали, що коли люди їдять разом, кількість їжі, яку вони споживають, у деяких випадках зростає на цілих 48 відсотків. Аналогічним чином, у дослідженні, присвяченому огрядним жінкам, кількість з’їденої їжі була приблизно на 30 відсотків вищою, коли вони харчувалися із друзями, у порівнянні з харчуванням  поодинці, пише Укрінформ.

Це пояснюється більш тривалим перебуванням за обіднім столом.

Гостинність у формі надання їжі для компанії людей – це акт, пов’язаний із соціальним схваленням і вдячністю, який сприяє зміцненню соціальних відносин між господарем і гостями.

Із дослідження стає зрозумілим, що таке соціальне сприяння не відбувається, коли люди харчуються у звичайному місці, без встановлення дружби або близькості. Це відбувається, можливо, через загальне бажання справити приємне враження на незнайомців, одним з проявів якого може бути вибір невеликих порцій їжі.

Деякі дослідження показують, що цей вибір більш важливий як стримуючий фактор, коли мова йде про жінок, які їдять разом із чоловіками і хочуть справити хороше враження, або коли люди з надмірною вагою їдять менше на публіці, щоб не видатися ненажерою.

zakarpatpost.net

Comments are closed.