Стало відомо, чому досі не призначено голів закарпатських райдержадміністрацій

За представленням голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка мала нагоду спостерігати уся країна — воно відбулося під час скандальної наради президента Зеленського на Закарпатській митниці. Тож саме на пафосі про боротьбу з контрабандою (старе-добре гасло усіх закарпатських губернаторів) Ігор Бондаренко розпочав головування в Закарпатській ОДА. Наразі ця боротьба вилилася у те, що за три місяці сума надходжень від перевиконання показників роботи Закарпатської митниці ДФС зросла до 700 млн грн – як наслідок, два тижні тому підприємці два дні блокували МП “Тиса”, відмовляючись розмитнювати свій товар. Але це, наголошує голова Закарпатської ОДА Бондаренко, лише частина роботи, яку, втім, згортати не збираються.

У розмові з кореспондентом Укрінформу він також розказав, який поступ є у розв’язанні скандальних питань щодо ВЕС на Боржаві та курорту “Свидовець”; а ще – про те, як нарізалися ОТГ у Перспективному плані формування громад, аби не підігрувати бажанням окремих політиків створити угорський Притисянський округ. Говорили також про скандали у місцевому політикумі, про те, які посадовці викликають у нового голови бажання звільнити їх із займаних посад та про те, чи вистачає чиновникові політичного досвіду, аби мирно пити каву з “важковаговиками” закарпатського політикуму.

Словом, усе, що ви хотіли дізнатися про Ігоря Бондаренка — у його першому інтерв’ю на посаді голови ОДА, яке чиновник дав Укрінформу.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

– Повернемося до вашої команди тут на Закарпатті. Наразі ще триває конкурс “соціальний ліфт” і в області нема призначених голів РДА. Скажіть, коли нарешті буде результат?

– Кандидати подані, чому довго? Це час на перевірку, затвердження. Плюс — треба придивитися до людей. А далі ще одне: зараз прийшла освітня субвенція, медична, ці гроші потрібно освоїти в районах. І як тепер завести нових людей, які “холодні”, нічого не розуміють — а хто ці кошти освоюватиме? Тому зараз мені краще вже з тими в.о. голів, котрі є, поки що поборотися, вони все ж таки знають процедури, механізми… От тому це так розтягується у часі.

Comments are closed.