В Ужгороді нині продавали квіти, які не в’януть. ФОТО

В Ужгороді нині проходив другий день фестивалю “Бабине літо”.

  • Ужгород, Закарпаття! Знаходь роботу та працівників у газеті «Робота та навчання»! Замовляй рекламу у газету зараз: 050 222-50-50, 067 66-90-90

Побував там і інформатор газети “Неділя Закарпатські новини“.

У Боздоському парку було представлено багато різних наїдків – там продавали і в’ялене м’ясо, і сири з плісінню, і грузинську чачу, і смажили порося, і було багато інших цікавинок.

Представлено було і хендмейд.

Особливої уваги заслуговують вироби з мила. Яскраві, вишукані квіти неабияк скрасили ярмарок.

Раніше такі можна було купити лише у Києві. І про це писав ЗакарпатПост.

Зараз букети, що не в’януть уже є і в Ужгороді.

Як повідомила пресслужба Ужгородської міської ради, свято «Бабине літо у Боздоському парку» в Ужгороді розпочали запальними виступами закарпатських музичних колективів: гурту «Чаламада» та етно-рок-гурту «Вандор», який презентував новий альбом «Я туй».

Організатори – «КП «Парк культури та відпочинку «Під замком» – обіцяють незабутні враження і від святкової програми. Завтра із 13.00 розпочнеться караоке під відкритим небом для всіх охочих, а вже з 18-ї години на танцювальну програму «ХІТова субота від 90-х до сьогодення» запрошує ТJ Чай.

Завтра із 13-ї години розважальну програму презентують вокальний ансамбль «Перлинка» Ужгородського міського центру дозвілля-будинку культури та танцювальний колектив «Бліц». Продовжать свято виступи музичних гуртів і співаків, конкурси від ведучого Limen, традиційне нагородження в різних номінаціях та дискотека від DJ Choki. Крім того, на майданчику біля атракціонів із 15.00 до 18.00 працюватиме й локація для дітей з іграми, конкурсами, майстер-класами.

Нагадуємо також, що на свято «Бабине літо у Боздоському парку» курсуватиме спеціальний автобус «Електрон» за маршрутом «Боздоський парк – площа Корятовича (через залізничний вокзал ) – Боздоський парк».

zakarpatpost.net

Comments are closed.