В Ужгороді майже тисяча гімнасток зі всієї країни змагаються за титул найкращих

[Total: 0    Average: 0/5]

Вже вкотре Ужгород — столиця найбільш видовищного та витонченого виду спорту — сьогодні тут розпочався Чемпіонат України з художньої гімнастики серед групових вправ та клубний чемпіонат України.

  • Ужгород, Закарпаття! Знаходь роботу та працівників у газеті «Робота та навчання»! Замовляй рекламу у газету зараз: 050 222-50-50, 067 66-90-90

Понад 920 учасниць зі всієї країни змагатимуться за титул найкращих у спорткомплексі «Юність» з 22 до 25 жовтня, повідомляє пре служба Закарпатської ОДА.

З вітаннями від імені голови Закарпатської державної адміністрації Ігоря Бондаренка під час урочистого відкриття чемпіонату виступила Ольга Травіна. «Для нашого краю прийом та проведення заходів такого масштабу дуже важливий. Адже вони популяризують рідне Закарпаття та, зокрема, Ужгород на спортивній мапі країни», – зауважила заступник голови Закарпатської ОДА. Подякувала тренерам за виховання юних спортсменів і побажала учасникам змагань успіхів.

В урочистостях також взяли участь заступник голови ОДА Олексій Гетманенко та начальник управління молоді та спорту обласної адміністрації Віталій Ерфан.

Захід відбувається за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України, Федерації гімнастики України, Закарпатської федерації гімнастики, Закарпатської ОДА, Ужгородської міської ради, Закарпатського відділення Національного олімпійського комітету України.

zakarpatpost.net

Comments are closed.