Нападника на журналіста Віталія Глаголу покарають

За погодження процесуального прокурора Ужгородської місцевої прокуратури слідчими Ужгородського міськвідділу поліції повідомлено про підозру ужгородцю в спричиненні умисного легкого тілесного ушкодження  та  умисному заподіянні журналісту легких тілесних ушкоджень у зв’язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності (ч.1 ст. 125 КК України та ч.2 ст. 345-1 КК України), повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

  • Більше актуальних новин читай у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Як встановлено в ході досудового розслідування підозрюваний, знаючи, що потерпілий працює медійником одного з центральних телеканалів, умисно вдарив журналіста по обличчю  під час здійснення ним відеозйомки.

Мова йде про події, які мали місце у травні 2018 року у одному з розважальних закладів.

Відповідно до висновку експерта, отримані тілесні ушкодження класифіковано, як легкого ступеню тяжкості.

Наразі триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області.

Ужгородська місцева прокуратура забезпечує процесуальний контроль за ходом слідства.

Нагадаємо, закарпатський журналіст відвідав кінотеатр в Ужгороді під назвою «5 елемент», де побачив конфлікт між дівчиною та працівниками кінотеатру.  Вона вимагала книгу скарг, але у грубій формі їй відмовили, а згодом працівники закладу почали сваритись з журналістом.

Віталій Глагола неодноразово попереджував про те, що він є журналістом і має право фіксувати їх на телефон, тим паче, що це громадський заклад, а вони є його працівниками.

Після цього працівники закладу вирішили доказати свою правоту кулаками.

zakarpatpost.net

Comments are closed.