Для чого закарпатські дівчата фотографують себе в туалетах

[Total: 0    Average: 0/5]

Соцмережі заповнені фотографіями з приватного життя закарпатців. Постять наші земляки найчастіше себе… у горах, за столом, на березі річки, на відпочинку на морі, на роботі, в кафе… навіть на унітазі в туалеті чи на кладовищі біля могил. Деякі фото здаються дуже дивними, але самим авторам вони подобаються. Багато хто навіть не переймається тим, як він виглядає на селфі, головне, аби всі бачили, що довкола!

  • Більше цікавих новин читай у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуй газету у кіосках Закарпаття!

Тож як правильно фотографувати себе, чого не повинно бути в кадрі, чи варто селфитися на похоронах та в церкві, виставляти напівоголені світлини?

Про це та інше у прес-центрі газети «Неділя Закарпатські новини» під час наших «Недільних бесід» ми говорили з фотографом Владиславом ТИМОШКОМ.

Для чого дівчата фотографують себе в туалетах

Фото в туалетах, у ванних кімнатах, біля унітазів і умивальників – окрема тема. Чи варто робити такі фото?

Стовідсотково, що ні. Я сам думаю, чому там інколи фотографуються. Та тому, що там нікого немає. От зайшла дівчина в туалет, нікого не бачить, поруч дзеркало, якесь світло і… починає себе фотографувати. Не думаю, що дівчата прямо шукають туалет, щоб навмисне саме там зробити селфі. Загалом такі всі масові селфі зароблені десь наодинці. При цьому, перш ніж оприлюднити, дівчина  робить десятки, а то й сотню фотографій і виставляє лише якусь одну, яку вважає найбільш вдалою. На виду в інших селфі в туалетах ніхто не робить.

zakarpatpost.net

Comments are closed.