Чому закарпатці селфлять відбивні та котлети

Соцмережі заповнені фотографіями з приватного життя закарпатців. Постять наші земляки найчастіше себе… у горах, за столом, на березі річки, на відпочинку на морі, на роботі, в кафе… навіть на унітазі в туалеті чи на кладовищі біля могил. Деякі фото здаються дуже дивними, але самим авторам вони подобаються. Багато хто навіть не переймається тим, як він виглядає на селфі, головне, аби всі бачили, що довкола!

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Тож як правильно фотографувати себе, чого не повинно бути в кадрі, чи варто селфитися на похоронах та в церкві, виставляти напівоголені світлини?

Про це та інше у прес-центрі газети «Неділя Закарпатські новини» під час наших «Недільних бесід» ми говорили з фотографом Владиславом ТИМОШКОМ.

Чому закарпатці селфлять відбивні та котлети

Фото накритих столів із святкових подій – також є нормою для користувачів соцмереж. Їх багато. Як правильно фотографувати урочисті події? Чого не має бути в кадрі?

Коли моя дружина щось готує, вона постійно це фотографує, але не оприлюднює у соцмережах. Коли я працюю на весіллях, мене  обов’язково просять сфотографувати стіл, як він накритий, як подано страви, як прикрашено, яке сервірування. Але це – також інше. Тут немає нічого поганого. Коли ж мова йде про п’яне застілля, людей у кадрі немає, або потрапляє туди половина руки чи голови когось із гостей, при цьому  хтось на телефон фотографує чи то їжу, чи то намагається знайти друга, це – зовсім інше. Не розумію, для чого це фотографувати і тим більше оприлюднювати. Хіба що комусь хочеться сказати всім: «Ось подивіться, як ми погуляли, що з’їли і випили, які ми круті» Та це будуть просто хвастощі своїми статками. А загалом знімати їжу – ціле мистецтво і це вміє робити правильно навіть не кожен фотограф.

zakarpatpost.net