«Не тіло, а суцільна гематома»: бик напав на жінку і скалічив її

Нещасній наклали багато швів, вона не може поки навіть ворушитися

  • Більше актуальних новин читай у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

На Київщині бик напав на свою господиню та ледь не вбив її. Вижила вона тільки завдяки кмітливості, бо прикинулась мертвою.

Про це розповіла в Facebook знайома постраждалої Лілія Ємелья­ненко.

«Вранці звично набрала Олену Ігуніну, ми телефонуємо одна одній практично кожен день. Я дуже люблю цю неймовірно сильну і вольову жінку, яка, як мураха-трудяга, тягне величезне господарство одна. Господарство неприбут­кове, але вона оре з ранку і до ночі, щоб тримати своїх коней і хмару котів та собак. Сталося найгірше: Олену атакував бик, і в його планах було знищення. Вона, бідна, прикинулася убитою, доповзла додому і змогла викликати допомогу. Наразі Олена в лікарні з важкими травмами. В хірургії їй наклали багато швів, вона не може поки навіть ворушитися, але, слава Богу, жива. Розірвані нога, пах, проколотий живіт, пробита голова і від тіла є одна велика гематома», – розповіла Лілія.

Постраждала тримає велике господарство, яким на час її госпіталізації допомагають займатися сусіди і друзі. Жінка потребує як матеріальної допомоги, так і  допомоги по господарству.

«Лена лежить в лікарні в Березані. Господарство її в Корніївці. Дівчата приїжджають з Києва доїти корів, дуже старенька сусідка намагається годувати скотину. Це дасть можливість не загинути худобі, але не дасть кошти для існування. Ми відвезли в лікарню речі першої необхідності і корм на тиждень для псів і котів. Я знаю, що у Олени немає схованки для грошей, а господарство в боргах, тобто лікуватися коштів немає. Якщо хто за місцем може допомогти руками, дуже було б круто теж», – додала Лілія.

zakarpatpost.net