Гороскоп на тиждень. 4 – 10 листопада 2019 року. Здоров’я, любов, гроші

З 4 по 10 листопада – зростаючий місяць. Ідеальний час для того, щоб змусити фінанси працювати на себе. Зараз можна відкрити рахунок, покласти гроші під відсотки, вигідно купити акції або облігації. Якщо ви не дуже розбираєтеся в інвестиціях, попросіть допомоги у професіонала.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

ОВЕН

Овни відчують приплив натхнення, їм захочеться творити, тому леді Удача буде на боці тих, хто зараз зосередиться на справах креативних. Не час наважуватися на кардинальні зміни в таких сферах, як професійна або фінанси, навіть якщо нинішнім становищем ви незадоволені. Потрібно виховувати в собі терпіння. Незабаром настане період для змін. А на цьому тижні займіться будинком, зберіть сімейну раду, щоб обговорити питання, що стосуються нерухомості, великих покупок. Не приймайте важливі рішення самостійно.

ТЕЛЕЦЬ

У Тельців не буде шансів реалізувати поставлені перед собою цілі. На заваді цьому стануть непередбачені обставини або небажання близької людини надати підтримку, на яку ви розраховували. З приємного чекайте цінний подарунок від рідні, можливість зробити вигідну невелику покупку, відновити зв’язок з тим, кого ви образили. Сімейні Тельці повинні прислухатися до партнера, уважно стежити за його поведінкою, щоб не дозволити йому шукати різноманітність в житті на стороні.

БЛИЗНЮКИ

У Близнюків виникнуть проблеми з довірою. Ця трудність не дасть спокою, адже вона стане головною перешкодою для розвитку на роботі, просування бізнесу. Позитивні емоції будуть приносити старші або молодші члени сім’ї, які погодяться надати вам фінансову підтримку, підхопити всі ваші ініціативи. Сміливо дійте, прямуйте в сторону змін. Не виключені зміна роботи, переїзд в нове житло, закінчення роману, який не дарував вам щастя.

РАК

У Раків виникнуть почуття до людини, яку вони раніше вважали хорошим знайомим. Не омине симпатія ця і тих, хто вже перебуває у шлюбі. Постарайтеся не поспішати з висновками, розібратися в собі перед тим, як діяти. Не потурайте своїм слабкостям, боріться з вадами. Не виключені великі витрати, які можна було б уникнути. Витрачайте рівно стільки, скільки можете собі дозволити. Контролюйте емоції, щоб ненароком не образити того, кого кохаєте.

ЛЕВ

Левам доведеться зіткнуться з низкою життєвий труднощів. Все це буде пов’язано з дрібними неприємностями, начебто протікання крану в квартирі, поломки побутового приладу, зростання орендної плати за житло, в якому ви зупинилися. З іншого боку, леді Удача буде на вашому боці в бізнесі і на робочому місці. Деяким вдасться домогтися підвищення, іншим надбавки до заробітної плати, премії. Леви-підприємці можуть перемогти конкуруючі підприємства. Особисте життя буде не таким динамічним, як зазвичай.

ДІВА

Дів буде турбувати дефіцит життєвих сил. Всьому виною хвороба, можливо, не найсерйозніша. Відмовтеся від справ, які вимагають від вас великих енергетичних витрат. Не можете взяти вихідний або лікарняний? Працюйте не на повну силу, жалійте себе, свій організм. Переживати не доведеться про фінансову сферу. Настрій може зіпсувати лише сумна новина, що стосується життя когось із родичів. Простягніть руку допомоги тому, хто її потребує.

ТЕРЕЗИ

Терезам вдасться відкритися оточуючим з іншого боку, вони і самі здивуються тому, скільки прихованих талантів у вас. По можливості присвятіть час розвитку цього дару, так ви зможете стати популярнішими або навіть багатшими. Готуйтеся до того, що на цьому тижні багато уваги потрібно буде приділяти і роботі, і справам серцевим. Витрачайте сили розумно, спочатку на важливе, потім на другорядне. Щось пішло не за планом? Не панікуйте. Ви можете покластися на рідних.

СКОРПІОН

Скорпіони будуть завантажені новими обов’язками на роботі і в бізнес-сфері. Їм доведеться зануритися з головою у вир повсякденної суєти, постійних зустрічей, поїздок, які безпосередньо стосуються їх роботи. На допомогу прийдуть дипломатичні навички. На щастя, проблеми не передбачаються в особистому житті, але це не привід розслаблятися. Тримайте руку на пульсі і стежте за зміною настрою партнера. Спробуйте зрозуміти, чому він іноді ревнує, злиться або стає агресивним.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці на цьому тижні можуть нарешті емоційно відпочити, розслабитися. На робочому місці приводів для паніки не буде. По можливості займіться тим, що раніше відкладали на потім. Порада актуальна для тих, хто знаходить віддушину у творчості. Навіть в банальних речах можна діяти креативно, зважуватися  на експерименти. Надайте допомогу старшому члену. Займіться і своїм іміджем, зробивши його більш свіжим за рахунок цікавих аксесуарів.

КОЗЕРІГ

Козерогів наповнить трудовий ентузіазм, яким потрібно користуватися для завершення справ, які раніше могли здаватися непосильними. Незважаючи на бойовий настрій, намагайтеся не перезавантажувати себе. Відпочивайте, не надто часто займайтеся спортом. Розслаблятися іноді можна і пасивно. Ви самотні? Розкрийте внутрішню харизму, потрудіться над своїм стилем. Не поспішайте вірити в те, що читаєте в мережі, особливо, якщо інформація стосується здоров’я або сфери грошової.

ВОДОЛІЙ

Водоліям на цьому тижні доведеться багато подорожувати, проводити ділові зустрічі, займатися важливими справами, проектами. Розслабитися можна буде лише на вихідних, коли обстановка зміниться в кращу сторону. Відпочиньте, займіться відновленням психоемоційного фону. Виберіться на природу, не відмовляйтеся від відвідування святкових заходів. Не можна виключати, що цей вікенд пройде за межами будинку. Хтось буде запрошений на день народження, заручини або на ювілей.

РИБИ

Не сваріться з рідними. Постарайтеся не з’ясовувати з ними стосунки зараз, закопати сокиру війни швидко не вийде. Зосередьтеся на собі, поновіть гардероб, дозвольте собі кілька непотрібних покупок. Зверніть увагу на стан здоров’я, на транспорт, який ви використовуєте для пересування по місту кожен день. Юним Рибам бажано почати більш серйозно ставиться до навчання.

zakarpatpost.net