Найбільш ефективні продукти для того, аби позбутися від геморою

[Total: 0    Average: 0/5]

Біль, кровотеча і сильний свербіж, які супроводжують геморой, часто бувають достатніми, щоб загнати вас на стіну.

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

На щастя, деякі продукти можуть допомогти полегшити симптоми – і навіть допомогти у першу чергу, пише Укрінформ.

  1. Бобові. При спробі уникнути або запобігти гемороєві, одне з головних правил – переконатися, що ви отримуєте досить волокна.

Бобові ж завантажені розчинними і нерозчинними видами волокон.

Наприклад, 1 чашка (198 г) вареної сочевиці містить майже 16 г клітковини. Це приблизно половина рекомендованого споживання.

  1. Цілісні зерна. Як і бобові, цільне зерно є живильним середовищем, тому, що воно зберігає свої зародки, висівки та ендосперм, які завантажені корисними компонентами, такими як клітковина. Майте на увазі, що цільне зерно виходить за рамки ситних цільнозернового борошна і хліба. Хоча це хороші варіанти, у цю категорію також входять ячмінь, кукурудза, лобода, коричневий рис, цільне жито й овес.

Вівсянка є особливо хорошим варіантом, щоб включити її до свого раціону, коли ви намагаєтеся зменшити симптоми.

  1. Брокколі та інші хрестоцвітні овочі. До хрестоцвітних овочів належать броколі, цвітна капуста, брюссельська капуста, рукола, редис, ріпа й капуста.

Хоча вони в основному відомі своїми протираковими властивостями, вони також постачають значну кількість нерозчинних волокон.

Наприклад, в 1 чашці (76 г) сирої брокколі міститься близько 2 г харчових волокон, причому всі вони нерозчинні. Це працює для покращення вашого випорожнення.

  1. Артишоки. Як і багато продуктів із високим вмістом клітковини, артишок допомагає живити корисні бактерії у вашому кишківнику. Два дослідження на людях показали, що інулін – тип розчинної клітковини в артишоках – збільшує кількість корисних кишкових бактерій, таких як Bifidobacteria і Lactobacilli.
  2. Коренеплоди. Коренеплоди, такі як солодка картопля, ріпа, буряк, бруква, морква і картопля, наповнені корисними для кишківника волокнами, що містять близько 3-5 г на порцію.

Оскільки коренеплоди зменшують запор, це може послабити симптоми геморою.

Кращий спосіб включити коренеплоди до свого раціону – смажити, готувати на пару, смажити у духовці або варити у шкірці.

  1. Гарбуз. З літа в зиму гарбуз приносить колір і клітковину на вашу тарілку. Насолоджуйтесь смаженим, обсмаженим або вареним гарбузом, щоб ваш шлунково-кишковий тракт перебував у нормі.

zakarpatpost.net

Comments are closed.